Neostrata Problem Dry Skin Cream 100g

Zľava
PDK 2452853
Výrobca NEOSTRATA
Stav skladom
Počet
29,89 € 23,29 €

Silný exfoliačný krém, vyvinutý k zjemneniu a hydratácii neobvykle suché, drsné a šupinatej kože.

  • Znižuje odlupovanie šupiniek kože, spojených s hyperkeratózou.
  • Veľmi účinne pokožku hydratuje.

Obsahuje účinnú kombináciu alfa a polyhydroxykyselin (AHA / PHA) vo veľmi upokojujúce báze z včelieho vosku a zjemňujúcich olejov.

Neostré Problem Dry Skin Cream je ideálny pre ošetrenie extrémne suchej a drsnej kože napr. Na kolenách, lakťoch, pätách alebo na ošetrenie ložísk folikulárnej keratózy.

použitie:

  • Aplikujte dvakrát denne.
  • Prvá aplikácia sa odporúča po kúpeli a usušení uterákom, koža má byť vlhká.
  • Druhá aplikácia sa odporúča na suchú kožu v priebehu dňa, podľa potreby.

Aplikujte produkt podľa tolerancie. Ak začne byť koža podráždená, znížte frekvenciu použitia. Pre menej závažné ťažkosti alebo skryté oblasti, ako je potrebné podpazušie atď., Je dostatočná aplikácia jedenkrát denne.

U malých detí alebo pri použití na citlivú pleť naneste najprv na malú oblasť k testu znášanlivosti. Používajte jedenkrát denne a súčasne podľa potreby aplikujte hydratačný krém pre dodatočnú hydratáciu. Pokiaľ nie je produkt dobre znášaný, zmiešajte v dlaniach malé množstvo prípravku s rovnakým množstvom vazelíny a potom aplikujte. Nemiešajte vazelínu do téglika.

Na psoriázu používajte 2x denne podľa znášanlivosti po dobu 1-2 týždňov. Pri dennom používaní je odporúčané súčasne použiť krém s ochranným faktorom.

Upozornenie:

Dbajte na to, aby prípravok nevnikol do očí a nebol aplikovaný na sliznice. Prechodné pálenie sa môže objaviť po prvej aplikácii krému. Použitie ďalších liečebných prípravkov súčasne môže spôsobiť iritácie. Ak sa objaví podráždenie, prerušte používanie a kontaktujte svojho lekára.

Silný exfoliační krém, vyvinutý ke zjemnění a hydrataci neobvykle suché, drsné a šupinaté kůže. Snižuje odlupování šupinek kůže, spojených s hyperkeratózou. Velmi účinně pokožku hydratuje.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová