Psyllium cps.250 TOPNATUR

PDK 2546522
Výrobca ASP
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
9,82 €

Psyllium prírodná rozpustná vláknina.

  • Najvyššia dostupná čistota na slovenskom trhu 98%.

Psyllium absorbuje vodu viac ako dvadsaťkrát vzhľadom na svoju hmotnosť. Výsledkom je, že po zmiešaní s vodou silne napučí, vytvorí mäkký gél, ktorý vo svojej absorbčnej schopnosti pokračuje ešte v tráviacom ústrojenstve.

Tým zvyšuje objem stolice, napomáha riadnemu fungovaniu črevných stien, podporuje šetrný pohyb črevného obsahu, vylučovanie toxických látok z tela a zabraňuje tak ich príliš dlhému zotrvávanie v črevách.

• 100% prírodná vláknina
• napomáha redukcii hmotnosti
• znižuje riziko vzniku rakoviny hrubého čreva
• zabraňuje vzniku zápchy a hnačky
• znižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi
• obmedzuje chuť k jedlu a pocit hladu

Vláknina v črevách viaže cholesterol, znižuje jeho resorpciu a obmedzuje riziko vzniku kardiovaskulárnych chorôb. Spomaľuje vstrebávanie sacharidov v tenkom čreve a znižuje riziko vzniku cukrovky. Chráni sliznicu čriev pred nežiaducim dráždením toxickými a karcinogénnymi látkami. Psyllium je vláknina úplne prírodná a bezpečná, užívaná milióny ľudí na celom svete. Sa nevstrebáva našim telom a nie je návyková.

VLÁKNINA Psyllium v ​​kapsuliach je svojou kvalitou a zložením rovnaká jeko VLÁKNINA Psyllium v ​​prášku. Vlákninu Psyllium v ​​kapsuliach sa nám podarilo zabaliť do praktického menšieho balenia a dávkovanie rozdeliť do kapsúl. Psyllium v ​​kapsuliach umožňuje jednoduchšie dávkovanie a konzumáciu.

Psyllium Medicol kapsle, vláknina, hmotnost kapsle 750 mg. Psyllium reguluje stolici, čistí trávicí ústrojí, napomáhá redukci hmotnosti, napomáhá odstraňovat toxické látky z těla a zabraňuje tak jejich příliš dlouhému setrvávání ve střevech.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová