ProbioLact 30 tobolek

PDK 2820240
Výrobca PHARMACEUTICAL BIOTECHNOL
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
10,05 €

ProbioLact obsahuje vyvážený komplex 5 rôznych kmeňov živých mikroorganizmov v počte až 10 miliárd v dennej dávke.

Baktérie Lactobacillus acidophilus biofilm sú spracované unikátnou technológiou do formy tzv. Biofilmu. Biofilm je prirodzená súvislá vrstva baktérií, ktoré vytvára ochrannú a stimulačné bariéru. Tieto probiotiká sú produkovaná tak, aby sa už v priebehu výroby správala obdobným spôsobom ako by bola na črevnú sliznicu.

ProbioLact ďalej obsahuje fruktooligosacharidy (prebiotikum) pre podporu rastu laktobacilov a bifidobaterií. Špeciálne gastrorezistentná kapsula prípravku ProbioLact dlhšie chráni jej obsah v žalúdku pred nízkym pH a pomáha tak predlžovať stabilitu a vitalitu živých kultúr.

ProbioLact vďaka vitamínu C prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a k normálnej funkcii imunitného systému.

  • ProbioLact je vhodný pri užívaní antibiotík a pri cestovaní.

Zloženie:

probiotické kultúry (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus sporogenes, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus biofilm), fruktooligosacharidy (plnivo-prebiotikum), vitamín C (askorban sodný), hydroxypropylmetylcelulóza (plnivo), stearan horečnatý (klouzadlo), zloženie kapsuly ( hypromelóza, gelanová guma, farbivo oxid titaničitý).

Dávkovanie:

  • 1 kapsulu 1-2x denne pred jedlom, zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Prípravok je vyrábaný v závode spĺňajúcim podmienky GMP (Správnej výrobnej praxe)

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí.

Skladovanie:

Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Pri nevhodnom skladovaní môže dôjsť k poklesu počtu živých probiotických baktérií.

 

NOVÁ GENERACE PROBIOTIK V KOMBINACI S PREBIOTIKY! JEDINÝ PRODUKT S BIOFILMEM NA TRHU Doplněk stravy ProbioLact obsahuje vyvážený komplex 5 různých kmenů živých mikroorganismů v počtu až 10 miliard v denní dávce.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová