IMEDEEN Time Perfection tbl.120

PDK 2869957
Výrobca FERROSAN
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
127,89 €

Pri nákupe produktu Imedeen Time Perfection 120 tbl., získate navyše luxusnú dámsku kabelku - lístoček za 0,01 € vr. DPH. Akcia platí do vypredania zásob.

Obrázek IMEDEEN Time Perfection tbl.120

Zloženie vhodné pre lepší vzhľad pokožky, zníženie viditeľnosti jemných vrások a liniek žien vo veku 40+.

obsahuje:
Marine Complex ™ - unikátny komplex proteínov a polysacharidov, čo sú zložky podobné látkam, ktoré sa prirodzene vyskytujú v koži.

LycoPhence GS GS Forte ™ - výťažok z paradajok (lykopén) a jadierok hrozna, vitamín C a zinok. LycoPhence GS GS Forte ™ je patentovaný v USA.

Vitamín C, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kože.

Zinok, ktorý prispieva k správnej syntéze DNA a podieľa sa na procese delenia buniek. Ďalej prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a prispieva k udržaniu zdravej pokožky.

IMEDEEN Time Perfection®:

 • Znižuje viditeľnosť jemných liniek a vrások
 • Pomáha zlepšovať kvalitu a hydratáciu pleti
 • Pomáha pokožke tváre a celého tela byť jemnejšia, hladšia a pružnejšia
 • Pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom (vitamín C a zinok)
 • Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu v koži (vitamín C)

Odporúčaná denná dávka pre dospelých: 2 tablety denne, najlepšie s jedlom.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

 • Pre dosiahnutie optimálnych ÝSLEDKY sa odporúča liek užívať aspoň 12 týždňov.
  
VAŠA POKOŽKA VO 30 ROKOCH

 Vo veku okolo 30 rokov sa začne znižovať tempo obnovy kožných buniek. Pokožka stráca svoju mladistvú žiaru a môže začať trpieť zníženou hydratáciou. Začínajú sa objavovať prvé jemné linky v pleti, najmä v partiách okolo očí. V hlbšej vrstve kože dermis sa môžu objavovať prvé známky poškodenia UV žiarením a dochádza k zníženiu tvorby kolagénu. Približne od 25 roku života koža začína strácať okolo 1% kolagénu každý rok.

ČO MÔŽETE UROBIŤ PRE udržanie mladistvého vzhľadu POKOŽKY?
 • Používajte prípravky pre starostlivosť o pleť a make-up s ochranným faktorom.
 •  Pravidelné cvičenie pomáha zabezpečiť dobrú cirkuláciu krvi, a tým zlepšuje látkovú výmenu.
 
VAŠA POKOŽKA VO 40 ROKOCH

Vo veku okolo 40 rokov sa začínajú prehlbovať jemné linky v pleti okolo očí a úst vplyvom zníženej hydratácie pokožky. Na pokožke poškodenej UV žiarením sa môžu začať objavovať pehy a škvrny spôsobené slnkom a jemné žilky pod pokožkou môžu byť viac viditeľné. Podporná sieť kolagénu a elastínu v hlbšej vrstve kože dermis sa začína rozpadať, schopnosť kože zadržiavať vodu a hydratovať pokožku sa znižuje, na pokožke sú viditeľné prvé známky poškodenia UV žiarením.
AKO MAŤ JEMNÉ linky a vrásky POD KONTROLOU?

 • Pite veľa vody, hydratujete tým pokožku aj zvnútra. Zvýšte hladinu antioxidantov vo svojej strave, a tým pomôžete bojovať proti poškodeniu voľnými radikálmi.
 •  Nájdite si čas na relaxáciu - stres negatívne ovplyvňuje kvalitu pokožky.
 
IMEDEEN Time Perfection® tablety pre starostlivosť o pleť pôsobí vo vnútornej vrstve kože - dermis, kde nemôžu pôsobiť klasické pleťové krémy. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča liek užívať aspoň 12 týždňov.

VAŠA POKOŽKA VO 50 ROKOCH

Vo veku okolo 50 rokov pokožka stráca svoju hydratáciu a stáva sa náchylnejší k poškodeniu voľnými radikálmi. Zvyšuje sa výskyt pigmentových škvŕn, vplyvom straty podkožného tuku sa prehlbujú vrásky, koža stráca svoju pevnosť, pružnosť a hustotu.
Znižujúca sa produkcia estrogénov po menopauze má za následok stratu až 30% kolagénu v koži počas prvých piatich rokov po menopauze.

ČO MÔŽETE UROBIŤ proti starnutiu pokožky po menopauze?

 • Pri výbere produktov pre starostlivosť o pleť sa zamerajte na produkty špeciálne určené pre zrelú pleť.
 •  Zaistite vo svojej strave maximálny príjem antioxidantov a nevyhnutných minerálov ako sú vápnik a zinok.
 IMEDEEN Prime Renewal® tablety pre starostlivosť o pleť pôsobí vo vnútornej vrstve kože - dermis, kde nemôžu pôsobiť klasické pleťové krémy. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča liek užívať aspoň 12 týždňov.

 

Imedeen Time Perfection doplněk stravy snižuje viditelnost jemných linek a vrásek, pomáhá zlepšovat kvalitu a hydrataci pleti.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová