IMEDEEN Prime Renewal tbl.120

PDK 2869965
Výrobca FERROSAN
Informácie Doplnok stravy
Stav nedostupné
TENTO TOVAR JE DLHODOBO NEDOSTUPNÝ

Unikátny koncept IMEDEEN® - starostlivosť o pokožku zvnútra.

Klinické testy jednoznačne preukázali, že tablety Imedeen Prime Renewal ™

 • výrazne zlepšujú kvalitu,
 • pevnosť,
 • štruktúru a vzhľad pokožky najmä v tvári,
 • na rukách a v dekolte žien, ktoré po menopauze prechádzajú hormonálnymi zmenami urýchľujúcimi starnutia pokožky.
 • Imedeen Prime Renewal ™ pôsobí proti už viditeľným známkam starnutia pokožky a zároveň zabraňuje vzniku nových
 • Znižuje viditeľnosť jemných vrások a liniek
 • Podporuje normálnu tvorbu kolagénu v koži
 • Doplnok stravy vhodný pre ženy 50+.

obsahuje:

Marine Complex ™, ViTea ™, vitamíny C a E, zinok, výťažok z harmančeka (len vo večerných tabletách).

      Počas prvých piatich rokov po menopauze stratí pokožka žien až 30% kolagénových vlákien, ktoré vytvárajú podporný systém vonkajšej vrstvy pokožky a sú zodpovedná za jej pevnosť, silu a pružnosť. Je to dané úbytkom estrogénu, ktoré bunky potrebujú k stimulácii tvorby kolagénu.

 • Následkom týchto hormonálnych zmien pleť redne, stráca pružnosť a ochabuje.

    Znaky starnutie pleti sa vekom ďalej prehlbujú: Spomaľuje sa proces obnovy buniek, pleť stráca schopnosť ukladať vlhkosť, stáva sa suchšie, je menej odolná a výrazne sa prehlbujú vrásky. Pleť sa tiež stáva viac náchylnou k poškodeniu voľnými radikály.Právě proti týmto vplyvom času pôsobí nový Imedeen Prime Renewal ™, ktorý je určený špeciálne pre pokožku žien po menopauze. Klinické a vedecké testy preukázali, že denné užívanie tabliet Imedeen Prime Renewal ™ revitalizuje pleť, viditeľne redukuje prejavy starnutia spôsobené hormonálnymi zmenami a súčasne pomáha chrániť pokožku pred ďalším starnutím.

    Pleť vyživovaná špeciálnou kombináciou látok obsiahnutých v prípravku Imedeen Prime Renewal ™ je vlhkejšie, pevnejšia a pružnejšia a celkovo vyzerá lepšie a žiarivejšie. Imedeen Prime Renewal ™ pôsobí proti podstate problémov starnutia pokožky, predstavuje teda základný krok v starostlivosti o pokožku.

    Kedy pomáha:

spevňuje pokožku zlepšuje jej základnú kvalitu a štruktúru výrazne potláča viditeľné známky starnutia - aj hlbšie vrásky významne potláča nadmernú pigmentáciu a zosvetľuje "starecké škvrny" významne zlepšuje vzhľad pokožky na rukách a v dekolte poskytuje celkovú ochranu proti voľným radikálom podnecuje regeneráciu kolagénových buniek.

Dávkovanie: 4 tablety denne.

VAŠA POKOŽKA VO 30 ROKOCH

 Vo veku okolo 30 rokov sa začne znižovať tempo obnovy kožných buniek. Pokožka stráca svoju mladistvú žiaru a môže začať trpieť zníženou hydratáciou. Začínajú sa objavovať prvé jemné linky v pleti, najmä v partiách okolo očí. V hlbšej vrstve kože dermis sa môžu objavovať prvé známky poškodenia UV žiarením a dochádza k zníženiu tvorby kolagénu. Približne od 25 roku života koža začína strácať okolo 1% kolagénu každý rok.
ČO MÔŽETE UROBIŤ PRE udržanie mladistvého vzhľadu POKOŽKY?

 • Používajte prípravky pre starostlivosť o pleť a make-up s ochranným faktorom.
 • Pravidelné cvičenie pomáha zabezpečiť dobrú cirkuláciu krvi, a tým zlepšuje látkovú výmenu.

VAŠA POKOŽKA VO 40 ROKOCH

Vo veku okolo 40 rokov sa začínajú prehlbovať jemné linky v pleti okolo očí a úst vplyvom zníženej hydratácie pokožky. Na pokožke poškodenej UV žiarením sa môžu začať objavovať pehy a škvrny spôsobené slnkom a jemné žilky pod pokožkou môžu byť viac viditeľné. Podporná sieť kolagénu a elastínu v hlbšej vrstve kože dermis sa začína rozpadať, schopnosť kože zadržiavať vodu a hydratovať pokožku sa znižuje, na pokožke sú viditeľné prvé známky poškodenia UV žiarením.
AKO MAŤ JEMNÉ linky a vrásky POD KONTROLOU?

 • Pite veľa vody, hydratujete tým pokožku aj zvnútra. Zvýšte hladinu antioxidantov vo svojej strave, a tým pomôžete bojovať proti poškodeniu voľnými radikálmi.
 • Nájdite si čas na relaxáciu - stres negatívne ovplyvňuje kvalitu pokožky.

IMEDEEN Time Perfection® tablety pre starostlivosť o pleť pôsobí vo vnútornej vrstve kože - dermis, kde nemôžu pôsobiť klasické pleťové krémy. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča liek užívať aspoň 12 týždňov.

VAŠA POKOŽKA VO 50 ROKOCH

Vo veku okolo 50 rokov pokožka stráca svoju hydratáciu a stáva sa náchylnejší k poškodeniu voľnými radikálmi. Zvyšuje sa výskyt pigmentových škvŕn, vplyvom straty podkožného tuku sa prehlbujú vrásky, koža stráca svoju pevnosť, pružnosť a hustotu.
Znižujúca sa produkcia estrogénov po menopauze má za následok stratu až 30% kolagénu v koži počas prvých piatich rokov po menopauze.

ČO MÔŽETE UROBIŤ proti starnutiu pokožky po menopauze?

 • Pri výbere produktov pre starostlivosť o pleť sa zamerajte na produkty špeciálne určené pre zrelú pleť.
 • Zaistite vo svojej strave maximálny príjem antioxidantov a nevyhnutných minerálov ako sú vápnik a zinok.

IMEDEEN Prime Renewal® tablety pre starostlivosť o pleť pôsobí vo vnútornej vrstve kože - dermis, kde nemôžu pôsobiť klasické pleťové krémy. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča liek užívať aspoň 12 týždňov.

Imedeen Prime Renewal doplněk stravy přispívá k tvorbě kolagenu v kůži, pomáhá zlepšit kvalitu a hydrataci pleti.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová