Priessnitz Kloubní výž.Forte Glukos.+Kolag. 180+90

Zľava
PDK 2890110
Výrobca SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
24,99 € 18,59 €

Priessnitz Kĺbová výživa FORTE + je doplnok stravy obsahujúci glukosamín, Boswellia, vitamín C, K a D. Zloženie je teraz navyše obohatené o kolagénový komplex DuoActivTM obsahujúce dva typy kolagénov.

Účinná kombinácia látok - glukosamín HCl, chondroitín sulfát a boswéllie - zaisťuje efektívnu výživu pre kĺby.

Účinné látky podporujú:

  • výživu kĺbov a chrupavky
  • pevnosť, pružnosť a tvorbu kĺbovej chrupavky
  • zväčšenie rozsahu pohybu chrupavky
  • uvoľnenie od bolesti a zápalu
  • zmiernenie problémov s kĺbmi a hojenie poškodených kĺbov
  • tlmenie zápalových procesov
  • zlepšenie pohyblivosti kĺbov

Vlastnosti obsiahnutých látok:

Glukosamín zmierňuje bolesti, stuhnutosť a opuchy kolien, prstov a iných kĺbov postihnutých artrózou alebo reumatoidnou artritídou. Pomáha zmenšovať spondylotické ťažkosti v oblasti krčnej, hrudnej a bedrovej chrbtice. Môže urýchľovať hojenie po výronoch, posilňovať kĺby a preventívne pôsobiť proti ich možnému neskoršiemu poškodeniu.

Chondroitín sulfát má priaznivé účinky proti bolesti a zápalu pri artróze kĺbov. Vysokú schopností, viazať vodu v tkanive, zabezpečuje mechanické vlastnosti chrupavky.

Booswellie vysoko účinná látka s výrazným protizápalovým, antiartritickým a antihyperlipidemickým účinkom, uplatňuje sa pri poškodení kĺbov. Zmierňuje zápalové procesy a má priaznivé účinky na miernenie prejavov osteoartrózy. Pomáha pri rannej stuhnutosti a zlepšuje pohyblivosť kĺbov.

 

Priessnitz Kloubní výživa FORTE+ je doplněk stravy obsahující glukosamin, boswellii, vitamin C, K a D. Složení je nyní navíc obohaceno o kolagenový komplex DuoActivTM obsahující dva typy kolagenů.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová