GS Condro Diamant tbl.120

Zľava
PDK 2936871
Výrobca GREEN SWAN
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
26,99 € 22,19 €

Ako jediný prípravok v SR stará nielen o kĺbovej chrupavky, ale tiež vďaka revolučnému komplexu FORTESCIN o okolí kĺbu: kĺbové puzdrá, väzy a šľachy.

GS Condro DIAMANT® obsahuje v dennej dávke 1600 mg čistého glukosamín sulfátu v garantovanej kvalite Clini-Q® a špeciálny komplex Diamant Fortescin®. Diamant Fortescin® je komplex špeciálny účinnej látky Aescín v dennej dávke 40 mg a vitamínu C.

Condro® je glukosamín sulfát - základný stavebný molekula tzv. Proteoglykanu - látok prirodzene zaisťujúcich pružnosť a zároveň výživu kĺbovej chrupavky. Je tiež základnou súčasťou kĺbového mazu.

Originálna kvalita Clini-Q® je zárukou správneho a vždy rovnakého obsahu čistého glukozamín sulfátu v dennej dávke.

Revolučný komplex FORTESCIN® je kombinácia:

Špeciálne látky aescínu (extrakt Aesculus hippocastanum) v dennej dávke 40 mg. Aescin prispieva ku správnémukrevnímu zásobenie kĺbových puzdier, väzov a šliach. Tiež prispieva k zlepšeniu obehu telových tekutín na úrovni jednotlivých tkanív (mikrocirkulácie tkanív).

  • Vitamínu C v dennej dávke 12 mg, ktorý je dôležitý pre správnu tvorbu pevnej kolagénne siete chrupaviek a meniskov.

Vďaka tomuto novému zloženiu GS Condro® novej generácie podporuje nielen správnu funkciu kĺbového, ale aj spojivového aparátu.

Vo vianočnom prebale Gs Vianočné 120 cps.

 

 

GS Condro DIAMANT® obsahuje v denní dávce 1600 mg čistého glukosamin sulfátu v garantované kvalitě Clini-Q® a speciální komplex Diamant Fortescin®. Diamant Fortescin® je komplex speciální účinné látky Aescin v denní dávce 40 mg a vitaminu C.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová