Elli MenoOsteo FORTE tob.90 +30zdarma

PDK 2985399
Výrobca SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
18,36 €

Tento doplnok stravy, obsahuje dva unikátne komplexy špeciálne vyvinuté pre potreby ženského organizmu nachádzajúceho sa vo fáze prechodu a po prechode.

V prípravku Elli MenoOsteo FORTE sa okrem iného snúbi extrakt z ďateliny lúčnej, ktorý pomáha udržiavať pokojný a pohodlný prechod, pričom je zároveň prospešný pre pevnosť kostí, a extrakt zo šišiek chmeľu otáčavého, ktorý napomáha ženám vyrovnať sa s príznakmi spojenými s menopauzou, ako sú návaly tepla, potenie, nepokoj a podráždenosť.

Meno ™ - pre pokojný a pohodlný prechod vďaka extraktu z ďateliny lúčnej Extrakt z ďateliny lúčnej je prospešný pre kardiovaskulárny systém, pre pevnosť kostí a zároveň pomáha udržiavať pokojný a pohodlný prechod.

Extrakt zo šišiek chmeľu otáčavého prispieva k optimálnej relaxácii, k zdravému spánku a pomáha ženám vyrovnať sa s príznakmi spojenými s menopauzou, ako sú návaly tepla, potenie, nepokoj a podráždenosť.

Osteo ™ - pre prirodzený stav kostí vďaka vápnika, vitamínu D3 a K2 Vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí a tiež prispieva k správnej činnosti svalov.

Vitamín D3 prispieva k udržaniu prirodzeného stavu kostí, k normálnemu vstrebávanie vápnika a zároveň aj k udržaniu obvyklé hladiny vápnika v krvi. Vitamín K2 prispieva k udržaniu zdravých kostí a k prirodzenej zrážanlivosti krvi.

Vitamín B12 prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a k prirodzenej tvorbe červených krviniek.

Vitamín B2 prispieva k prirodzenému metabolizmu železa a na zníženie miery únavy a vyčerpania.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 2 kapsuly denne.

Pre rýchlejší nástup účinku je možné po dobu prvých 14 - 21 dní užívať 3 tobolky denne.

Pre dosiahnutie dostatočne priaznivého účinku je vhodné prípravok užívať dlhodobo 3 - 4 mesiace.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Ukladať mimo dosahu detí! Prípravok nie je vhodný pre dospievajúce dievčatá.

Neodporúča sa užívať v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku. Súčasné užívanie s liekmi konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Elli MenoOsteo FORTE obsahuje dva unikátní komplexy vyvinuté pro ženský organizmus nacházející se ve fázi přechodu a po přechodu. MenoTM pro pohodlný přechod díky extraktu jetele lučního a OsteoTM pro přirozený stav kostí díky vápníku, vitaminu D3 a K2.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová