Fertility Blend pro ženy tob.90

Zľava
PDK 2986371
Výrobca SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
21,59 € 13,89 €
Obrázek Fertility Blend pro ženy tob.90

Fertility Blend® pre ženy je doplnok stravy s obsahom zinku, ktorý podporuje prirodzené počatie, a ďalej s obsahom vitamín B6 k regulácii hormonálnej aktivity.

Prípravok pre podporu prirodzeného počatia V USA sú Fertility Blend® už niekoľko rokov najúspešnejšími a odborníkmi stále viac odporúčanými produkty v segmente plodnosti na trhu. Obsahujú unikátne patentovaná zloženie, ktorých účinky potvrdila aj rozsiahla klinická štúdia *. 

  • Ak sa snažíte o bábätko, potom je pre vás tento liek tou najvhodnejšou voľbou!

Prečo užívať Fertility Blend® pre ženy v období pred tehotenstvom?

Doplnok stravy obsahujúci látky, ktoré prispievajú k prirodzenej plodnosti a reprodukci7 a k regulácii hormonálnej aktivity2. Navyše prispieva k bežnému metabolizmu homocysteinu4, tvorbe červených krviniek a hemoglobinu5. Keďže je snaha o bábätko mnohokrát veľmi psychicky vyčerpávajúci, obsahuje Fertility Blend® tiež látky pre normálne psychickú činnost2,3,6 a k ochrane pred oxidatívnym stresem1,8.

Podstatnou súčasťou celého prípravku je potom predovšetkým patentovo chránená kombinácia látok. Jedná sa o L-arginín, izoflavóny z extraktu ďateliny lúčnej a katechíny z extraktu zeleného čaju. Práve tie zaisťujú vzácnosť a originalitu Fertility Blend® pre ženy.

Prečo užívať Fertility Blend® pre ženy v prvých 12. týždňoch tehotenstva?

Veľmi vhodná kombinácia látok totiž tiež prispieva k normálnej syntéze DNA7, podieľa sa na procese delenia buniek a rastu zárodočných tkanív počas těhotenství4. Nemenej dôležité sú potom vitamíny, ktoré podporujú správnu funkciu imunitného systému2,8 a napomáhajú znižovať mieru únavy a vyčerpání3,5,6.

Vedeli ste, že v 35% prípadov je príčina problémov s prirodzeným počatím na strane muža?

V ďalších 25% sa na probléme podieľa kombinácia príčin u oboch partnerov!

Kúpte si špeciálne balenie pre komplexnú starostlivosť obsahujúci prípravok Fertility Blend® pre ženy aj pre mužov.

* Klinická štúdia amerických lekárov Stanford University School of the Medicine, USA, 2006.

Vitamin E, Vitamin B6, Vitamin B12, Kyselina listová, Železo, Hořčík, Zinek, Selen

 

Fertility Blend® pro ženy je doplněk stravy s obsahem zinku, který podporuje přirozené početí, a dále s obsahem vitamin B6 k regulaci hormonální aktivity.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová