Astina Cur-Cum cps.60

Zľava
PDK 3258838
Výrobca ASTINA PHARM
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
13,15 € 9,29 €

Prípravok s vysokým obsahom kurkumínu pre normálnu funkciu kardiovaskulárneho systému, pečene, nervového systému, respiračného syst.,Kĺbov a kostí, imunitného syst.

  • Kurkumín je využívaný najmä pre jeho schopnosť kontrolovať zápalové reakcie v organizme.

Vysoko vstrebateľný kurkumín je horúcou novinkou na slovenskom trhu s vysokým potenciálom pre udržanie pevného zdravia.
Kapsule Astin Cur-Cum obsahujú extrakt Curcuma longa rhizome s vysokým obsahom kurkumínu pre normálnu funkciu kardiovaskulárneho systému, pečene, nervového systému, respiračného systému, kĺbov a kostí, imunitného systému. Tiež napomáha normálnemu stavu pokožky.

Kurkumín dovedie účinne kontrolovať zápalové reakcie v tele a podieľa sa tak významne na uplatnenie role imunitného systému. Kurkumín vykazuje silné antioxidačné vlastnosti, inhibuje a reguluje celý rad mediátorov zápalu. Je tak nádejou pre celý rad problémov spojených so zápalom a pre uplatnenie v onkológii.

Biodostupnosť kurkumínu vzhľadom k lipofilný charakter môže byť problematická, preto produkt Astin Cur-Cum čerpá z vedeckých poznatkov o zvýšení vstrebateľnosti a biologickej dostupnosti kurkumínu pri súčasnom použití piperín (extraktu z čierneho korenia) a prírodného polysacharidu alginátu získaného z morských rias.

Prečo užívať Astin Cur-Cum?

1. Originálne prírodné riešenie, silný protizápalový účinok.
2. Špičkové technologické vyhotovenie vo forme guľôčok.
3. Piperín a alginát pre zvýšenie vstrebateľnosti a tým vyššia biologickej využiteľnosti.
Kurkumín vykazuje silné antioxidačné vlastnosti, inhibuje celý rad mediátorov zápalu a má schopnosť kontrolovať zápalové reakcie v organizme. Je tak nádejou pre rad ochorení a pre uplatnenie v onkológii.

zloženie:

1 kapsula obsahuje 100 mg čistého, vysoko vstrebateľného kurkumínu. Pre zvýšenie vstrebateľnosti sú obsiahnuté dve prírodné látky - piperín z čierneho korenia a alginát - prírodný polysacharid z morských rias.

dávkovanie:

1 - 2 kapsule denne

 

Přípravek s vysokým obsahem kurkuminu pro normální funkci kardiovaskulárního systému, jater, nervového systému, respiračního syst., kloubů a kostí, imunitního syst. Kurkumin je využíván zejména pro jeho schopnost kontrolovat zánětlivé reakce v organismu.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová