Arterin 120 tablet

Zľava
PDK 3259273
Výrobca FINE FOODS PHARMACEUTICAL
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
20,09 € 14,99 €
Obrázek Arterin 120 tablet

Je určený ľuďom, ktorí sa chcú efektívne starať o hladinu svojho cholesterolu prírodnou cestou.

  • Pre normálnu hladinu cholesterolu v krvi.
  • Jedinečná kvalita prípravku Arterin® zaručuje štandardizovanú koncentráciu monacolinu K v každej tablete a prípravok je testovaný na neprítomnosť citrín a aflatoxínov.

Cholesterol pod kontrolou

Zvýšená hladina cholesterolu nebolí a väčšina ľudí s vysokým obsahom cholesterolu v krvi sa cíti zdravo, pretože nemajú žiadne príznaky choroby. Štatistiky ale ukazujú, že vysoká hladina cholesterolu je veľmi časté postihnutie a každý druhý dospelý má cholesterol nad hraničnou úrovňou.

 Cholesterol má v ľudskom tele nenahraditeľnú funkciu. Je dôležitý pri tvorbe hormónov,
Cholesterol je látka tukovej povahy, ktorá je prirodzenou súčasťou buniek ľudského tela. Náš organizmus si ho v pečeni tvorí sám, ale zároveň sa do nášho organizmu sa dostáva zo živočíšnych zdrojov. Cholesterol je nevyhnutný pri tvorbe hormónov, bunkových membrán, vitamínu D a žlče, ktorá napomáha tráveniu tukov. Je tiež zásadnou súčasťou mozgových buniek. Je zrejmé, že bez cholesterolu by naše telo nefungovalo, ale všetkého veľa škodí.

Celkový cholesterol sa delia na dva základné typy:

LDL (často označovaný ako zlý cholesterol) a HDL (dobrý cholesterol). LDL transportuje tuky z pečene do periférnych tkanív a do cievnych stien, kde sa za určitých podmienok usadzuje a zužuje ich. HDL transportuje tuky z ciev do pečene na ďalšie spracovanie.

Zvýšená hladina cholesterolu nebolí a človek dlho netuší, že v jeho tele nie je niečo v poriadku. Pritom pri zvýšenej hladine cholesterolu sa tuk pomaly usadzuje na stenách ciev, ktoré sa zužujú a vzniká tak riziko vzniku aterosklerózy a ďalších komplikácií, ako sú cievne mozgové príhody alebo choroby srdca.

Prevencia a následná liečba

Pre zníženie hladiny cholesterolu sú dôležité režimové opatrenia, napr. Zníženie váhy, zvýšenie fyzickej aktivity, úprava jedálnička a obmedzenia alkoholu a cigariet.

Výborným pomocníkom sú aj doplnky stravy. Veľmi dobré výsledky dosahuje klinicky overený produkt Arterin. Arterin obsahuje 10 mg monacolinu-K z červenej fermentovanej ryže, ktorá sa už po stáročia využíva v čínskej medicíne.

Produkt Arterin je z prírodných zdrojov, nemá teda žiadne vedľajšie účinky a je vhodný aj pre pacientov, ktorí sú intolerantní na klasické lieky na zníženie cholesterolu (statíny). Je vhodný aj pre preventívne užívanie, najmä keď sú v rodine genetické predispozície. Jeho užívanie je veľmi jednoduché, stačí užívať len jednu tabletu denne a výsledky sa v krvných testoch prejaví už po dvoch mesiacoch užívania.

Užitie a dávkovanie

  • 1 tableta denne, počas jedla, prednostne večer
  • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Arterin je určen lidem, kteří se chtějí efektivně starat o hladinu svého cholesterolu přírodní cestou. Pro normální hladinu cholesterolu v krvi.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová