Sunar complex 3 600g (nový)

Zľava
PDK 3281640
Výrobca HERO
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
10,90 € 9,99 €

Sunar complex 3 je výrobok následnej dojčenskej mliečnej výživy.

  • Je určený pre výživu dojčiat od ukončeného 12. mesiaca veku dieťaťa v období odstavovaní alebo ak nemôžu byť dojčené.

V PONUKE AJ INÉ DRUHY SUNARU.

Má byť iba súčasťou zmiešanej stravy dojčaťa. Je pripravený podľa vzoru materského mlieka, ktoré je dôležité pre rast silných kostí, harmonický vývoj a celkové pohodlie dieťaťa. Obsahuje unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku.

Sunar navyše ako jediný vo všetkých svojich radoch obsahuje mliečny tuk, ktorý je aj v materskom mlieku. Vďaka mliečnemu tuku má mlieko lahodnú chuť a preto deťom chutí. Vápnik a vitamín D podporujú rast kostí.

  • Vďaka tomu bude mať bábätko spokojné bruško, a bude si tak môcť s vami užívať šťastné a spokojné chvíle bez plaču.

podporuje:

  • Rast kostí - vápnik a vitamín D sú potrebné pre normálny rast a vývin kostí u detí.
  • Imunitu - Vitamíny A, C a D a železo prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
  • Spokojné bruško - Mliečny tuk dodáva mlieku lahodnú chuť. Vďaka tomu bude mať bábätko spokojné bruško.

Zloženie výrobku: odtučnené mlieko, laktóza (z mlieka), maltodextrín, slnečnicový olej, mliečny tuk, galaktooligosacharidy (z mliečneho cukru), repkový olej, palmový olej, srvátková bielkovina (z mlieka), kokosový olej, ortofosfáty vápenatý, uhličitan vápenatý, citran sodný, draselná soľ kyseliny citrónovej, emulgátor (sójový lecitín), chlorid draselný, chlorid horečnatý, rybí olej, kyselina L-askorbová, chlorid cholínu, síran železnatý, inositol, L-askorbylpalmitan, síran zinočnatý, L-karnitín, nikotínamid, D- pantothenát vápenatý, síran meďnatý, D-alfa tokoferol, DL-alfa tokoferyl acetát, tiamín hydrochlorid, retinylacetát, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, fytomenadión, kyselina listová, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín

Spôsob prípravy:

Starostlivo si umyte a osušte ruky.

1) Sterilizujte cumlík, fľašu a krúžok tak, že ich ponoríte do vriacej vody na 10 minút.

2) V inej nádobe prevarte dojčenskú vodu, ochlaďte ju na 40 ° C a vlejte požadované množstvo do fľaše (pozri tabuľku).

3) Naplňte odmerku vrchovato práškom, prebytok zarovnajte ostrím čistého noža a vsypte do fľaše požadovaný počet odmeriek (pozri tabuľku). Dobre zatvorte a pretrepte.

4) Pred podávaním dieťaťu si skontrolujte na ruky, že teplota mlieka nie je vyššia ako 37 až 40 ° C. Pripravenú porciu ihneď podávajte. Počet mliečnych dávok v jedálničku klesá so zvyšujúcim sa počtom nemliečnych jedál. Pre zdravie dojčiat je dôležité správne dodržiavanie návodu na prípravu. Pri príprave používajte len priloženú odmerku. Nemeňte pomer prášku a vody.

DÁVKOVACIA TABUĽKA:

  • Plná odmerka obsahuje 4,4 g Sunaru complex 3 a zodpovedá 20,5 kcal (odlišné dávkovanie určí lekár).

Uchovávanie: Skladujte v suchu pri teplote do 24 ° C a v dostatočnej vzdialenosti od tepelných zdrojov. Neskladujte v chladničke. Pre každé kŕmenie pripravujte vždy čerstvo namiešanú porciu.

Pripravenú porciu spotrebujte do 2 hodín.
Nespotrebovanú porciu neuchovávajte a znova nepodávajte. Po príprave každej dávky balenie vždy starostlivo uzavrite a uložte na suchom a chladnom mieste. Obsah otvoreného balenia spotrebujte do 4 týždňov.

 

Sunar complex je vyvinutý podle vzoru mateřského mléka. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku. Vápník a vitamin D podporují růst kostí. Mléčný tuk dodává mléku lahodnou chuť.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová