EUCERIN HYALURON-FILLER+ELASTICITY noční krém 50ml

Zľava
PDK 3355774
Výrobca BEIESDORF
Stav skladom
Počet
29,90 € 25,96 €

Nočný krém zlepšujúci pružnosť pleti + vypĺňajúci hlboké vrásky. S arctiínu, silymarínom a kyselinou hyalurónovou a arganovým olejom. Medicínska starostlivosť pre krásnu pleť.

  • Nočný krém Eucerin Elasticity je pre dostatočnú výživu pleti je obohatený aj o arganový olej.
  • Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú účinnosť a veľmi dobrú kožnú znášanlivosť pri aplikácii krému Eucerin Elasticity + Filler.

S pribúdajúcim vekom dochádza prirodzene k zmenám štruktúry pleti. Pleť stráca pružnosť, pevnosť, žiarivosť a zvyšuje sa množstvo vrások a ryhy sa prohlubují.Je dôležité o pleť včas a riadne starať.

Krém Anti-age Eucerin Elasticity + Filler dodáva pleti to, čo stráca:

Viac flexibility: unikátne a inovatívne aktívna kombinácia niekoľkých látok: arctiínu urýchľuje proces obnovy kolagénu v pokožke a silymarín chránia kolagénové a elastínové vlákna pred oxidatívnym stresom. Pleť je vďaka zložkám v kréme Eucerin Elasticity + Filler na dotyk pevnejšie a pružnejšie.

Viac žiarivosti: antioxidant silymarín plní v kréme Eucerin Elasticity + Filler aj ďalšiu funkciu. Aktivuje systém mikrocirkulácie pleti na bunkovej úrovni. Pleť získa sviežejšia a žiarivejšia vzhľad.

Menej vrások: ako aj ostatné krémy Eucerin radu Anti-age aj krém Eucerin Elasticity + Filler obsahuje nízkomolekulárne aj vysokomolekulárne kyselinu hyalurónovú. Vysokomolekulárne kyselina hyaluronová zostáva na povrchu pleti a vďaka naviazaným molekulám vody pleť hydratuje a vypína. Nízkomolekulárne kyselina hyalurónová preniká aj do hlbších vrstiev, kde plní rovnakú funkciu a vypína pleť hĺbkovo.

Zloženie nočného krému Eucerin Elasticity + Filler obsahuje arganový olej, ktorý je bohatý na ošetrujúce lipidy, vďaka čomu nočný krém Eucerin Elasticity + Filler pomáha pleť regenerovať a intenzívne ju vyživuje počas noci.

Štúdia bola vykonaná u 120 žien vo veku 49 a viac rokov. Po testovaní produktu po dobu dvoch týždňov boli zaznamenané tieto výsledky:

Eucerin Elasticity + Filler nočný krém:

100%: Zlepšuje vzhľad kože
100%: Pleť je znateľne pevnejšia
99%: Poskytuje pleti dlhotrvajúcu vlhkosť
97%: Pokožka sa cíti byť posilnená
95%: Jemné linky a vrásky sú viditeľne redukuje
93%: Obnovuje žiarivosť plet

Ako používať:

Aplikujte nočný krém Eucerin Elasticity + Filler večer na očistenú pleť tváre, krku a dekoltu.

Jemne vmasírujte.

Vyhnite sa kontaktu s očami.

Noční krém zlepšující pružnost pleti + vyplňující hluboké vrásky. S arctiinem, silymarinem a kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Medicínská péče pro krásnou pleť.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová