Revitalon Forte cps.90 + náramek

PDK 3357507
Výrobca VITAR
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
22,56 €

Unikátna kombinácia vyváženého množstva rastlinných

  • extraktov,
  • vitamínov,
  • minerálnych látok
  • a dôležitých aminokyselín, ktoré prispievajú k udržaniu prirodzeného stavu vlasov.

Ako darček je priložený náramok z kvalitnej chirurgickej ocele vykladaný siedmimi zirkónmi.

Aminokyseliny sú základnými stavebnými kameňmi "vlasové" bielkoviny keratín, ktorá utvára štruktúru vlasov i nechtov a rozhoduje o ich kvalite.

Významný vplyv na kvalitu vlasov majú aj ďalšie látky, ako napr. Biotín, selén a zinok, ktoré prispievajú k zlepšeniu vzhľadu a štruktúry oslabených vlasov a ich rastu.
Všetky tieto látky je potrebné v dostatočnom množstve dopĺňať potravou či pomocou doplnkov stravy, napríklad. Prostredníctvom prípravku Revitalon Forte.

EXTRA SILNÁ RECEPTÚRA v každej kapsuli - 18 účinných látok - aminokyseliny sú základnými stavebnými kameňmi pre tvorbu bielkovín, ktoré tvoria štruktúru vlasov a nechtov - biotín prispieva k udržaniu zdravých vlasov a pokožky - meď prispieva k zachovaniu prirodzenej farby vlasov - zinok, selén, extrakt z prasličky pomáhajú prispieť k zlepšeniu vzhľadu a štruktúry vlasov, nechtov a pokožky - vitamín B6 sa podieľa na tvorbe aminokyseliny L-cysteínu - vitamín C je významný antioxidant, dôležitý nielen pre imunitný systém, ale aj pre tvorbu kolagénu, látky nevyhnutné pre štruktúru pokožky a krvných ciev - pivovarské kvasnice obsahujú komplexné spektrum B-vitamínov - extrakt zo žihľavy je odporúčaný užívať pri problémoch s vlasmi

Unikátní kombinace vyváženého množství rostlinných extraktů, vitaminů, minerálních látek a důležitých aminokyselin, které přispívají k udržení přirozeného stavu vlasů. Jako dárek je přiložen náramek z kvalitní chirurgické oceli osázený sedmi zirkony.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová