ColonFit plus 180g TOPNATUR

PDK 3392900
Výrobca ASP
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
8,00 €

ColonFit pri zápche a hemoroidoch

  • Nemôžete ísť na toaletu aj niekoľko dní?
  • Alebo máte opačný problém a na toaletu nestíhate ani dobehnúť?
  • Trápi Vás hemoroidy?
  • Črevá a celý tráviaci systém je ovplyvnený stravou, ktorú konzumujeme a to čo jeme, môže mať významný vplyv na naše zdravie.

Predstavujeme vám účinný komplex pre vaše črevá!

ColonFit obsahuje vysoké množstvo rozpustnej aj nerozpustnej vlákniny z osemenia skorocelu indického - Psyllia, u ktorej bolo preukázané, že dieteticky pomáha pri poruchách motility čriev, ktoré sú sprievodným príznakom zápchy. Prípravok obsahuje tiež inulín (prebiotiká) a živé baktérie (probiotiká). V Colonfitu PLUS navyše nájdete zmes tráviacich enzýmov a bylín.

 

Jak se ColonFit užívá?

PRÁŠOK:
Dospelí užívajte produkt v množstve 1-2 čajové lyžičky (5 - 10 g). Rozmiešajte prášok v menšom množstve vody alebo ovocnej šťavy (100 ml) raz alebo dvakrát denne a ihneď vypite. Zapite ďalšie vodou alebo ovocnou šťavou (asi 200 ml). Liek je určený výhradne na perorálne využitie. Po dvoch týždňoch užívania je možné znížiť dávkovanie.

KAPSLE:
Dospelí užívajte raz až dvakrát denne v množstve 5-10 kapsúl. Zapite vodou alebo ovocnou šťavou (v min. Objeme 200 - 400 ml). Liek je určený výhradne na perorálne využitie. Po dvoch týždňoch užívania je možné znížiť dávkovanie.

PRÁŠOK:
Deti od 12-tich rokov užívajte produkt v množstve ½-1 čajová lyžička (2,5 - 5 g). Rozmiešajte prášok v menšom množstve vody alebo ovocnej šťavy (100 ml) raz alebo dvakrát denne a ihneď vypite. Zapite ďalšie vodou alebo ovocnou šťavou (asi 200 ml). Liek je určený výhradne na perorálne využitie. Po dvoch týždňoch užívania je možné znížiť dávkovanie.

KAPSLE:
Deti od 12- tich rokov užívajte produkt raz až dvakrát denne v množstve 5 kapsúl. Zapite vodou alebo ovocnou šťavou (v min. Objemom 200 ml). Liek je určený výhradne na perorálne využitie. Po dvoch týždňoch užívania je možné znížiť dávkovanie.

 

Potravina pre zvláštne lekárske účely

ColonFit plus - formule 4 v 1 (probiotika, prebiotika, vláknina a trávicí enzymy), je potravina pro zvláštní lékařské účely, která obsahuje vysoké množství rozpustné vlákniny psyllium a je určená pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemoroidech.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová