DermoCollagen ProVenus 30sáčků s pomeranč.příchutí

PDK 3501062
Výrobca SALUTEM PHARMA
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
35,63 €

Pre redukciu a zjemnenie vrások

Chcete Vašej pleti dopriať naozaj kvalitnú vnútornú výživu, ktorá sa efektívne postará o Vaše vrásky? Potom siahnite po DermoCollagen ProVenus ! Vďaka obsahu klinicky overených bioaktívnych kolagénnych peptidov Verisol ® Vám DermoCollagen zaručí, že Vaša pleť bude vyzerať mladistvejšie, bude hydratovaná a vráti sa jej elasticita. DermoCollagen ProVenus pokožku vyživí do hĺbky, postará sa o redukciu vrások a spomalí tak prejavy jej starnutia. Vaša pleť bude rozžiarená a zjednotená. Navyše poskytne starostlivosť i Vašim vlasom a nechtom.

Výhody Dermocollagenu:
  • Najsilnější kombinácia bioktívneho kolagénu a kyseliny hyalurónovej pre redukciu a zjemnenie vrások
  • Pozitívny účinok potvrdený nemeckými štúdiami
  • Výborná pomarančová chuť v jednom vrecku, ktoré sa vlezie do každej kabelky

Prípravok DermoCollagen je unikátnym produktom, pretože cielene pôsobí priamo v hlbokej dermálnej vrstve pokožky. Základ zloženie tvorí kombinácia bioaktívnych kolagénnych peptidov patentovaného zloženia Verisol® spolu s kyselinou hyalurónovou. Ide tak o efektívnú vnútornú výživu pokožky. Kolagén tvorí až 75% objemu ľudskej pokožky a tvorí dôležitú štrukturálnu látku kostí, kĺbov, svalov, väzív a šliach. Spevňuje hlboké vrstvy pokožky, vypína jej, efektívne tak pôsobí proti vzniku vrások a pomáha vyhladiť tie už viditeľné. Unikátne zloženie prípravku DermoCollagen zaisťuje tú správnu hydratáciu pokožky, a to zvnútra presne tak ako prirodzená hydratácia prebieha. Toto pôsobenie Dermocollagenu je potvrdené aj nemeckými štúdiami!

Zloženie DermoCollagenu je založené na bioaktívnych kolagénnych peptidoch Verisol ®, u ktorých sa vedecky potvrdilo, že pozitívne pôsobí na lepšiu elasticitu pokožky a vyhladenie vrások. Bioaktívne peptidová forma zaisťuje čo najlepší vstrebateľnosť do ľudskej pokožky. „Bioaktívne“ znamená, že sa jedná o formu kolagénu ľudskému telu vlastnému. Peptidy stimulujú bunkovú syntézu a zaisťujú tak tú najefektívnejšiu vnútorné výživu pokožky, ale tiež aj kĺbov, kostí a väzov.

DermoCollagen je nielen najsilnejším a najčistejším kolagénnym prípravkom na trhu, ktorý Vám poskytne potrebnú starostlivosť pre mladistvý vzhľad Vašej pleti, ale tiež si na ňom pochutnáte! V jednom sáčku sa ukrýva kolagénový prášok, ktorý chutí príjemne po pomarančoch, takže si každú dennú dávku užijete na maximum. Obsahuje minimum sladidiel a celková kalorická hodnota jedného vrecka je tak iba 50 kJ. Preto sa nemusíte obávať o vašu váhu.

Zloženie:
Denná dávka obsahuje hmot./1 vrecúško % RVH*
Kolagéne peptidy – VERISOL® 2500,0 mg
Kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný) 60,0 mg
Vitamín C 80,0 mg 100
Vitamín E 24,0 mg 200
Kyselina pantothenová (Vitamín B5) 28,0 mg 466
Biotín (Vitamín B7) 50,0 µg 100
Magnézium 120,0 mg 32
Zinek 10,0 mg 100
Inulín 1350,0 mg

* % referenčnej výživovej hodnoty v 1vrecúšku; – nie je stanovené

Dávkovanie: 1 vrecúško denne. Obsah vrecúška nasypte do pohára a až potom zalejte cca. 2dcl vody. Prášok je ľahko rozpustný a má lahodnú pomarančovú príchuť.

Bez alergénov, vhodné aj pre tehotné a dojčiace, non GMO, absolútne bezpečný pre dlhodobé užívanie

Základ složení unikátního produktu DermoCollagen je kombinace bioaktivních kolagenních peptidů Verisol® spolu s kyselinou hyaluronovou. Obsažený vitamín C má také příznivý vliv na tvorbu kolagenu v lidském těle a tím přispívá k normální funkci kůže.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová