Bivenol micro tbl.60+10 zdarma

PDK 3584951
Výrobca BIOMEDICA
Informácie Doplnok stravy
Stav nedostupné
TENTO TOVAR JE DLHODOBO NEDOSTUPNÝ

Bivenol micro tbl.60 + 10 zadarmo

+ DARČEK Vitamín C 250mg, 60 tbl. - do vydánía zásob

Pre komplexnú starostlivosť a úľavu pre Vaše nohy doporučujeme používať spolu s Bivenol micro tiež Biovenol krém na potieranie unavených nôh.

Užitie

Doplnok stravy Bivenol micro obsahuje mikronizovanú zmes diosmínu a hesperidínu. Mikronizácie diosmínu a hesperidínu zvyšuje vstrebateľnosť a využitie týchto látok. Ďalej obsahuje rutín, extrakt pagaštanu konského a resveratrol z krídlatka japonskej ako antioxidant a pre normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému.

Dávkovanie

  • 1 tableta 1x denne.

Fakty

Nie je vhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte s liekmi ovplyvňujúcimi zrážanlivosť krvi. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.

Zloženie

Diosmín, plnivo mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý, extrakt pagaštanu konského, hesperidín, rutín, kroskarmelóza, extrakt krídlatka japonskej, protihrudkujúca látka stearan horečnatý, mastenec.

Skladovanie:

5-25 ° C. Chráňte pred priamym účinkom slnečných lúčov a pred mrazom.

Doplněk stravy Bivenol micro obsahuje mikronizovanou směs diosminu a hesperidinu. Mikronizace diosminu a hesperidinu zvyšuje vstřebatelnost a využití těchto látek. Dále obsahuje rutin, extrakt kaštanu koňského a resveratrol z křídlatky japonské.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová