BIODERMA Sensibio H2O 500 ml 1+1 (FESTIVAL)

Zľava
PDK 3647873
Výrobca NAOS
Stav skladom
Počet
26,50 € 22,99 €

Čistiaca odličovacia micelárna voda rešpektujúca citlivú pokožku

  • citlivá pokožka

Citlivá pleť sa prejavuje skrze pocity tepla a rozsiahle alebo lokalizované začervenanie. Ľahko sa dehydratuje, jej vysušenie potom spôsobuje jej krehkosť a vedie k nepríjemným pocitom pnutia. Na základe závažnosti a stupňa citlivosti Vám Sensibio ponúka starostlivosť o pleť a optimálnu kombináciu účinných látok a zodpovedajúce textúru.

BIODERMA, priekopník, pokiaľ ide o micelárny vodu Sensibio H2O, je na špičke v predpisovaní a v predajoch v lekárňach. Sensibio produkty sú vhodné pre všetky typy citlivej a reaktívnej pleti.

Biologické MECHANIZMUS ÚČINKU
Bioderma Sensibio H2O je prvou a jedinou dermatologickou micelárny vodou, ktorá je v dokonalom súlade s pokožkou: jej estery mastných kyselín, micely, sú podobné fosfolipidom bunkových membrán kože a prirodzene pomáhajú pri obnove hydrolipidického filmu pokožky.

POKYNY PRE POUŽITIE
Ráno a / alebo večer - 7 dní v týždni.

  • Navlhčite tampón Sensibio H2O.
  • Jemne odstráňte z vašej tváre a očí make- up.
  • Znovu nanášajte a aplikujte Sensibio H2O tak dlho, kým tampón nezostane čistý.
  • Ľahko utrite tvár uterákom.

ZLOŽENIE
WATER (AQUA), PEG-6 CAPRYLIC / Caprice GLYCERIDES, Cucumis sativus (Cucumber) FRUIT EXTRACT, manitol, XYLITOL, ramnózy, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, propylén GLYCOL, disodium EDTA, Cetrimonium BROMIDE.

BIODERMA Sensibio H2O 500ml + 500ml Festival:Čisticí a odličovací micelární voda na citlivou pleť. Jemné čištění a odlíčení pleti a očí.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová