Revalid Regrowth Serum 50 ml

Zľava
PDK 3648541
Výrobca EWOPHARMA AG
Stav skladom
Počet
25,89 € 21,59 €

 

REVALID® REGROWTH SERUM

Revalid® Regrowth Serum (rastové sérum) obsahuje inovatívnu patentovanú zložku Redensyl®. Redensyl® obnovuje rast vlasov, obmedzuje vypadávanie vlasov a zvyšuje ich hustotu až o 8%, čo zodpovedá až do 28.000 novým vlasom po 3 mesiacoch každodenného používania*. Extrakt z kvetov paliny zo Švajčiarskych Álp dodáva esenciálne oleje s antioxidačnými účinkami, ktoré dopĺňajú revitalizačné účinky Redensylu®. Prítomné aminokyseliny a pantenol hydratujú suché vlasy i pokožku hlavy a stimulujú obnovu kožných buniek. Revalid®Regrowth Serum neobsahuje parabén, síran a silikón.

 
 

AKTÍVNE ZLOŽKY

REDENSYL®
Redensyl® je patentovaná aktívna zložka z oblasti regeneratívneho lekárskeho výskumu. Osvedčená na oživenie buniek vo folikuloch zodpovedných za rast vlasov sa skladá z dvoch patentovaných molekúl DHQG a EGCG2. DHQG sa získava z dreva smrekovca európskeho a aktivuje delenie kmeňových buniek vlasových folikulov; EGCG2 sa nachádza v listoch čajovníka čínskeho (zelený čaj), znižuje zápal pokožky hlavy. Je vedecky dokázané, že Redensyl® stimuluje rast vlasov a zároveň znižuje vypadávanie vlasov. Klinická štúdia* dokázala, že Redensyl® má vedecky overený cielený účinok na kmeňové bunky vlasového foliku, ktoré majú kľúčový vplyv na rast nových vlasov.
* Dvojito zaslepená placebom kontrolovanej klinická štúdia pod dohľadom dermatológov, 26 mužov (alopécia stupeň 3. až 4.) vo veku 18 až 70 rokov, 3% Redensyl®

EXTRAKT Z KVETOV PALINY ZO ŠVAJČIARSKYCH ÁLP
Artemisia je známa svojimi prirodzenými antioxidačnými účinkami. Je tradične používaná alpskými farmármi ako domáci prostriedok na liečbu horúčky, kašľa a dokonca aj pneumónie. V našom prípade slúži na ochranu a obnovenie rovnováhy pokožky hlavy.

AJIDEW
Ajidew pôsobí ako prírodný hydratačný prostriedok, ktorým sa vlasy stávajú poddajnejšími a znižuje výskyť nežiadúcich odstávajúcich neposlušných vlasov

PANTENOL
Ukázalo sa, že pantenol stimuluje proliferáciu dermálnych fibroblastov a urýchľuje zmenu buniek. Pomáha tiež vlasom absorbovať a udržiavať vlhkosť. Ako taká táto zložka môže pomôcť opraviť poškodené vlasy a obmedziť výskyt rozdvojených koncov vlasov, rovnako ich zahusťuje a zvyšuje pevnos5 vlasov v ťahu.
 

AKO POUŽÍVAŤ

Naneste každý deň 3,5 ml (približne 6 - 8 stlačení) priamo na postihnuté oblastí pokožky. Nanášať môžete na mokré aj suché vlasy. Jemne vmasírujte sérum do pokožky hlavy. Neoplachujte. Potom si normálne upravte vlasy. Po dobu 6 hodín po aplikácii sa nesprchujte, nekúpte, neumývajte vlasy alebo nepoužívajte saunu. pretože to môže znížiť účinnosť kúry. Fľaša s objemom 50 ml postačí na približne 14 dní liečby. Pretože prirodzený cyklus rastu vlasov zvyčajne trvá jeden až štyri mesiace, odporúčame každodenné užívanie Revalid® Regrowth Serum po dobu minimálne troch až šiestich mesiacov, aby ste dosiahli významné výsledky.

 

Revalid Sérum obnovující růst obsahuje 3% Redensyl, který obnovuje růst vlasů, snižuje jejich vypadávání a zvyšuje hustotu vlasů. Působí přímo na kmenové buňky vlasového folikulu, které tvoří základ každého nového vlasu.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová