Remescar Pokleslá víčka krém 8ml

Zľava
PDK 3653764
Výrobca SYLPHAR
Stav skladom
Počet
32,79 € 23,19 €

SKLESNUTÉ očné viečko
Remescar Pokles očného viečka
Remescar ovisnuté viečka je očný krém určený pre rýchle a jednoduché pozdvihnutie ovisnutých viečok.

VÝHODY

  • Okamžite zdvihne horné viečka
  • Okamžité výsledky
  • Klinicky overená účinnosť

AKO TO FUNGUJE
Inovatívna technológia Remescar ovisnuté viečka okamžite pôsobí, zdvíha a znovu napne jemnú pokožku horných viečok pomocou jedinečnej kombinácie tekutiny odvodené od sezamu, fytoaktivního molekulárneho komplexu a obohatených mikročastíc seamarinu.

Vďaka použitiu krému Remescar ovisnuté viečka na horné očné viečka budú vaše oči pôsobiť plne otvorene, takže budete vyzerať mladšie a to bez operácie. Rovnako tak posilníte svoju dôveru.

AKO POUŽÍVAŤ
Krok 1: Jemne si umyte tvár a vysušte poklepávaním uteráka.

Krok 2: Ak používate hydratačné prostriedky (denný krém alebo očný krém), počkajte pred nanesením krému Remescar ovisnuté viečka, než sa úplne vstrebú.

Krok 3: Na špičku prsta si vytlačte malé množstvo krému Remescar ovisnuté viečka.

Množstvo by malo zodpovedať veľkosti ryžového zrna; menšie množstvo nebude stačiť a väčšia už je príliš a mohlo by dôjsť k tomu, že sa úplne nevstrebe do pokožky alebo spôsobí precitlivenosť.

Krok 4: Mieste krém medzi ukazováky, kým nezprůhlední (5 až 10 sekúnd). Uistite sa, že máte medzi prstami krému stále dostatok. Pokiaľ už medzi prstami necítite vlhkosť, znovu si na špičku prsta naneste malé množstvo krému. Tento krok je pre správne pôsobenie krému Remescar ovisnuté viečka zásadný.

V prípade, že už necítite prsty vlhké, naneste znovu malé množstvo krému na špičku prsta. Jedná sa o jeden z kľúčových faktorov, pre správne používanie Remescar ovisnuté viečka.

Krok 5: Jemne krém špičkou prsta naneste priamo do záhybu horného viečka; krém nanášajte v záhybe oka a pozdĺž neho smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu. V prípade potreby krém rozotrite aj vyššie smerom k obočiu. Krém by ste nemali nanášať na pohyblivú časť horného viečka ani príliš blízko oku, pretože sa po zahriatí na vašu telesnú teplotu ďalej rozšíri.

Krok 6: Aby ste dosiahla skutočne výrazných výsledkov, nechajte 3-4 minúty zatvorené oči, kým krém nezaschne (ovievaný môže proces urýchliť). Ak ste krému naniesla príliš veľa, jednoducho zotrite prebytočné množstvo navlhčeným obrúskom. Po použití si umyte ruky a zatvorte tubu s krémom.

Ako krém odstrániť: Miesto, na ktoré ste krém naniesli, umyte vodou a poklepávaním uteráka vysušte.

Použitie pod make-upom: Najskôr naneste na pokožku produkty, ktoré bežne používate (očné sérum, denný krém a pod.) A minútu až dve počkajte, než sa vstrebú do pokožky. Potom môžete na problematickú oblasť naniesť tenkú vrstvu krému Remescar ovisnuté viečka podľa návodu vyššie. Ak sa na pokožke tvorí biela stopa, je to pravdepodobne tým, že ste naniesli príliš veľa produktu alebo ste predtým nepoužila hydratačný krém. Bielu stopu jednoducho zotrite navlhčeným obrúskom. Akonáhle krém zaschne, naneste mejkap tak ako obvykle.

 

Poznámka: Používajte len práškové očné tiene; iné typy očných tieňov znižujú účinnosť krému Remescar na ovisnuté viečka. Make-up na olejovej báze môže tiež znižovať účinnosť krému Remescar ovisnuté viečka.

Remescar na pokleslá víčka je oční krém vyvinutý k rychlému a jednoduchému pozvednutí pokleslých očních víček.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová