Freshbrain povzbuz.mozk.aktivity tbl.10+10 NeoZen

PDK 3654465
Výrobca NEOZEN
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
5,66 €

FRESHBRAIN - Deň, noc

FreshBrain je originálny výrobok určený pre podporu mozgovej aktivity a optimálny odpočinok.

FreshBrain je unikátny, dvojzložkový, prírodný produkt, ktorý podporuje mozgovú aktivitu a zároveň prispieva k upokojeniu organizmu.
Ľudský mozog, rovnako ako celý organizmus si po intenzívnom výkone potrebuje dôkladne a kvalitne odpočinúť.
Cez deň dodá prípravok FreshBrain vášmu mozgu všetky potrebné látky pre maximálny mentálny výkon a večer vám naopak pomôže vypnúť a kvalitne zregenerovať. Kvalitným odpočinkom sa výrazne zvýši odolnosť organizmu voči stresu - odovzdajte pocitom vyčerpania a vyhnete sa stavom podráždenosti. S prípravkom FreshBrain budete pracovať aj odpočívať naplno.

Prípravok FreshBrain povzbudzuje mozgovú aktivitu, pamäť i kognitívne schopnosti, zvyšuje schopnosť sústredenia a dodáva stratenú energiu a vitalitu.

Zložka Deň:

Klanopraška zvyšuje schopnosť adaptácie organizmu k stresu. Jinan podporuje periférny krvný obeh, priaznivo pôsobí na mozgovú aktivitu a mentálne výdrž, zrak a sluch. Pomáha udržiavať jasnú myseľ a pamäť v stresových situáciách aj s postupujúcim vekom. Kotvičník prispieva k udržiavaniu železa v krvi, čistí krv, podporuje sreční činnosť. Guarana pomáha udržiavať mentálnu aktivitu, pozornosť a pamäť. Eleuterokok podporuje krvný obeh a tým napomáha mozgovej aktivite. Dodáva mentálnu aj fyzickú energiu, pomáha obnoviť sily pri únave a vyčerpaniu, pomáha pri rekonvalescencii a regenerácii. Vitamíny B1, B2, B12 a kyselina listvá pomáhajú znižovať únavu a vyčerpanie. Vitamín C podporuje energetický metabolizmus, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, pomáha udržiavať normálnu činnosť nervovej sústavy a psychickú aktivitu.

 

Zložka Noc:

Kozlík upokojuje pri podráždení, napätia a stresu, navodzuje uvoľnenie a relaxáciu, uľahčuje zaspávanie, pomáha udržiavať prirodzený spánok. Chmeľ upokojuje nervovú sústavu, podporuje dobrý spánok. Medovka upokojuje organizmus pri vnútornom napätí, prináša optimálnu relaxáciu, pomáha pri zaspávaní, priaznivo pôsobí na kvalitu spánku. Mučenka umožňuje pokojný odpočinok, pomáha pri únave a slabosti, podporuje spánok.

 

Zloženie 1 tablety

Deň: lecitín (výrobok zo sójových bôbov) 300 mg klanopraška čínska (Schisandra chinesis), extrakt z plodu 50 mg, ginko dvojlaločné (Ginko biloba) extratkt z listu 24/6 50 mg, kotvičník pozemné (Tribulus terrestris) extrakt z rastliny 50 mg , Paulinia nápojová - guarana extrakt zo semien 50 mg, ženšeň kórejský (Eleutherococcus senticosus) extrakty z koreňa 20 mg, vitamín C (kyselina L-askorobová) 15 mg (18,7 RHP *), vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid) 5mg ( 357% RPH), protihrudkujúca láka: stearát horečnatý, vitamín B1 (tiamín-hydrochloridu) 1,5 mg (136% RHP), vitamín BL (riboflavín) 1,5 mg (107% RHP), plnidlo: mikrokryštalická celulóza, kyselina listová (folát) 600 mikrogramov (300% RHP), vitamín B12 (kyanokobalamín) 10 mikrogramov (400% RPH)

* RPH = referenčnej hodnota príjmu

Noc: lecitín (výrobok zo sójových bôbov) 300 mg, valeriána lekárska (Valeriana officinalis) extrakt z koreňa 50 mg, chmeľ otáčavý etrakt zo šišiek 50 mg, medovka lekárska ((Melissa Officinalis) extrakt z vňate 502 mg, protihrudkujúca látka: stearát horečnatý , včelia materská kašička 15 mg, plnidlo: mikrokryštalická celulóza.

 

Odporúčané denné dávkovanie

Deň: 1 tableta za deň, ráno s prvým jedlom.

Noc: 1 tableta za deň, 1/2 hodinu pred spaním.

 

Hmotnosť obsahu: 33g

 

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, těhoné a dojčiace ženy. Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v tme a chlade pri teplote do 25 ° C.

FRESHBRAIN je originální dvousložkový výrobek určený pro podporu mozkové aktivity a optimální odpočinek. Zvyšuje schopnost adaptace organismu ke stresu. Pomáhá udržovat jasnou mysl a paměť ve stresových situacích i s postupujícím věkem.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová