TraumaPet kapky do uší s Ag 50ml

PDK 3721892
Výrobca NANOCOMPLEX
Stav skladom
Počet
6,03 €
Obrázek TraumaPet kapky do uší s Ag 50ml

Prípravok napomáha:

  • rozpúšťanie a uvoľňovanie ušného mazu
  • podporuje hojenie zápalových ochorení vonkajšieho zvukovodu.

Lieková forma:
ušné kvapky

zloženie:
Koloidné striebro 200 mikrogramov Ag v 1 ml ušných kvapiek, čistená voda, izopropylalkohol, glycerín, sóda bicarbona

Charakteristika:
TraumaPet oto Ag je veterinárny prípravok napomáhajúci čistenie vonkajšieho zvukovodu rozpúšťaním a uvoľňovaním ušného mazu. Podporuje hojenie zápalových ochorení vonkajšieho zvukovodu bakteriálneho a kvasinkového pôvodu. U zápalov zmiešaného alebo nebakteriálneho pôvodu je účinok lieku obmedzený.

Obsahuje unikátnu účinnú látku NanoComplex® s obsahom striebra a glycerín, ktorý na seba viaže vlhkosť a uľahčuje rozpúšťanie ušného mazu a napomáha vstrebávaniu účinnej látky. Dlhoročné výskumy a konkrétne aplikácie preukázali antimikróbne a fungicídne účinky striebra.

Spôsob použitia:
Opakovane (2-5x denne) kvapkajte do postihnutého zvukovodu. Liek je určený na ošetrenie zápalov bakteriálneho a kvasinkového pôvodu. Prípravok je vhodný pre všetky druhy chovaných zvierat. Kontraindikácie nie sú známe. Možno alergia na striebro, ktorá je veľmi vzácna.

Veľkosť balenia: 50 ml, 100 ml

NanoComplex s.r.o.
Výrobca veterinárnych produktov TraumaPet® Ag

Firma NanoComplex s.r.o. sa zaoberá aplikovaným výskumom na poli moderných technológií, ich transferom do praxe a komerčným využitím nanotechnológií.

VETERINÁRNE PRÍPRAVKY NOVÉ GENERÁCIE

TraumaPet® Ag je výrobkový rad veterinárnych prípravkov založená na antibakteriálnym pôsobenie nano striebra. Tieto prípravky spolu s ďalšími látkami napomáhajú hojenie rán a skracujú nepríjemné komplikácie života našich zvieracích miláčikov.

Unikátna účinná látka NanoComplex® s obsahom striebra, ktorá je obsiahnutá v prípravkoch TraumaPet® Ag ničí nepriateľské patogény v tele tým, že rozkladá enzýmy choroboplodných baktérií, vírusov a plesní.
Dlhoročné výskumy a konkrétne aplikácie preukázali antimikróbne a fungicídne účinky striebra.

Prípravky TraumaPet® Ag sa vyrábajú v Českej republike s garanciou najvyššej kvality a čistoty pri výrobe.

TraumaPet® Ag predstavuje jedinú ucelenú radu veterinárnych prípravkov tohto druhu na trhu, ktoré by nemali chýbať v žiadnej zvieracie lekárničke.

Přípravek napomáhá rozpouštění a uvolňování ušního mazu, podporuje hojení zánětlivých onemocnění vnějšího zvukovodu.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová