TraumaPet zubní pasta s Ag 75ml

PDK 3721900
Výrobca NANOCOMPLEX
Stav skladom
Počet
6,96 €
Obrázek TraumaPet zubní pasta s Ag 75ml

TraumaPet stoma Ag

Veterinárny prípravok:

  • na čistenie zubov odstraňovanie zubného plaku
  • a prevenciu zápalov ústnej dutiny a ďasien

Lieková forma:
Zubná pasta

zloženie:
Koloidné striebro 50 g / g, voda, sorbitol, glycerín, celulózová guma, hydratovaný oxid kremičitý, aróma, sorbát draselný, stevia rebaudiana extract, tae tree listový olej.

Charakteristika:
TraumaPet stoma Ag je veterinárny prípravok pre preventívnu hygienu ústnej dutiny a podporu liečby zápalov ústnej dutiny malých zvierat, predovšetkým psov. Má výborné abrazívne účinky pre odstránenie plaku a jemnú masovú príchuť, ktorá urobí z čistenia zubov príjemný zážitok.

Obsahuje unikátnu účinnú látku NanoComplex® s obsahom striebra a tea tree oil, ktorý je známy svojimi protizápalovými a čistiacimi účinkami. Dlhoročné výskumy a konkrétne aplikácie preukázali antimikróbne a fungicídne účinky striebra.

Spôsob použitia:
Dentálnu hygienu u psov vykonávame pravidelne v jednodňových intervaloch zubnou kefkou s primeraným množstvom zubnej pasty. Zubná kefka volíme vždy mäkký, veľkostne zodpovedajúcu ošetrovanému jedincovi. Množstvo pasty je dané veľkosťou jedinca a nemá byť príliš veľké. Kontraindikácie nie sú známe. Možno alergia na striebro, ktorá je veľmi vzácna.

Veľkosť balenia: 75 ml

NanoComplex s.r.o.
Výrobca veterinárnych produktov TraumaPet® Ag

Firma NanoComplex s.r.o. sa zaoberá aplikovaným výskumom na poli moderných technológií, ich transferom do praxe a komerčným využitím nanotechnológií.

VETERINÁRNE PRÍPRAVKY NOVÉ GENERÁCIE

TraumaPet® Ag je výrobkový rad veterinárnych prípravkov založená na antibakteriálnym pôsobenie nano striebra. Tieto prípravky spolu s ďalšími látkami napomáhajú hojenie rán a skracujú nepríjemné komplikácie života našich zvieracích miláčikov.

Unikátna účinná látka NanoComplex® s obsahom striebra, ktorá je obsiahnutá v prípravkoch TraumaPet® Ag ničí nepriateľské patogény v tele tým, že rozkladá enzýmy choroboplodných baktérií, vírusov a plesní.
Dlhoročné výskumy a konkrétne aplikácie preukázali antimikróbne a fungicídne účinky striebra.

Prípravky TraumaPet® Ag sa vyrábajú v Českej republike s garanciou najvyššej kvality a čistoty pri výrobe.

TraumaPet® Ag predstavuje jedinú ucelenú radu veterinárnych prípravkov tohto druhu na trhu, ktoré by nemali chýbať v žiadnej zvieracie lekárničke.

Veterinární přípravek na čištění zubů, odstraňování zubního plaku a prevenci zánětů ústní dutiny a dásní.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová