NUXE Multifunkční suchý olej Florale 100ml

Zľava
PDK 3802270
Výrobca LABORATOIRE NUXE
Stav skladom
Počet
28,00 € 24,65 €

MULTIFUNKČNÝ SUCHÝ OLEJ / TVÁR, TELO, VLASY.

  • Má textúru suchého oleja a obsahuje 7 vzácnych olejov rastlinného pôvodu.
  • Má preukázanú účinnosť, antioxidačný efekt a schopnosť redukovať výskyt strií.
  • Obsahuje 96,9% zložiek prírodného pôvodu.

Ikonický Nuxe olej teraz s novou, sladko sviežou kvetinovou vôňou. Huile Prodigieuse Florale je oslava ženskosti vo forme zmyselných sladkých tónov kvetov.

Dnes už kultový Nuxe olej prichádza s úplne novou vôňou. 7 vzácnych olejov, všetky rastlinného pôvodu. Hydratačný olej Tsubaki, regeneračný arganový olej, výživný olej z makadamie, uhladzujúci Borage olej, hydratačný olej z kamélie, ochranný olej z lieskových orieškov a olej zo sladkých mandlí pre zmäkčenie.

Olej Florale vonia ako obrovská kytica, z ktorej vystupujú hravé tóny kvitnúce magnólie. Stredné tóny tvoria akordy bieleho pižma, zatiaľ čo vrchné tóny vonia ako citrusy: rozverný grapefruit sa mieša s esenciou citróna, pomaranča a kalábrijský bergamotu. Snúbi v sebe charakteristické tóny pomarančového kvetu, ktoré sviežo zdôrazní kvapka esencie petitgrain.

  • Autorkou vôňa je Irene Farmachidi.

vlastnosti:

Rovnako ako klasický Nuxe olej, tiež olej Florale zachováva rovnakú textúru suchého oleja a rýchlo sa vstrebáva. Vyživuje, pôsobí ako anti-age starostlivosti a kryje strie.

  • Vhodný pre tvár, telo a vlasy.
  • Pre každé ročné obdobie, v lete aj v zime.

Ako používať:

Na tvár sa aplikuje kruhovými pohybmi od stredu k obrysu tváre. Možno ho použiť samostatne alebo zmiešaním niekoľkých kvapiek v dlani s krémom Nuxe.

Na vlasy rozotrite na vlasy a ich končeky tak často, ako je potreba. Pre intenzívnu starostlivosť sa aplikuje raz alebo dvakrát týždenne v maske po dobu 10 minút pred šampónovaním.

Na tele roznášame jemnými kruhovými pohybmi.

Pridaním niekoľkých kvapiek oleja do kúpeľové kúpeľa si vytvoríte krásnu atmosféru a pokožku nebudete mať po kúpeli vysušenú.

MULTIFUNKČNÍ SUCHÝ OLEJ / OBLIČEJ, TĚLO, VLASY. Má texturu suchého oleje a obsahuje 7 vzácných olejů rostlinného původu. Má prokázanou účinnost, antioxidační efekt a schopnost redukovat výskyt strií. Obsahuje 96,9 % složek přírodního původu.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová