Koňská mast forte hřejivá 500ml

PDK 7640133070452
Výrobca HERBAMEDICUS
Stav skladom
Počet
10,20 €

Jedná sa o zosilnenou verziu unikátneho balzamu vyrobeného z 25 bylín.

Konská mast® forte hrejivá je vyrobená podľa tradičnej švajčiarskej receptúry. Jej súčasťou je aj plod a kvet pagaštanu konského, ktorý je osvedčeným prostriedkom v boji proti kŕčovým žilám.

Konská mast® kombinuje uvoľňujúce účinky silíc s priaznivým pôsobením extraktov z bylín. Vyvážený obsah aktívnych látok zaručuje široký a silný účinok. Hrejivá verzia Konské masti® pôsobí ako účinný preventívny prostriedok pre zahriatie pohybového aparátu. Hodí sa pre všetky vekové kategórie.

Konská mast® obsahuje 25 bylinných extraktov, o ktorých je známe, že:

  • Napomáhajú pri ťažkostiach s kĺbmi, svalmi a chrbticou
  • Uľavujú pri reumatických stavoch
  • Prináša pomoc pri ischiatických ťažkostiach
  • Gélová konzistencia masti zaručí rýchle vsiaknutí, neumažete si oblečenie

Prírodné zloženie:

Kostihoj lekársky, Jalovec obyčajný, Pagaštan konský, Arnika horská, Borovica lesná, Jedľa biela, Chilli extrakt, Kosodrevina, Vres obyčajný, Škorica, Kafr, Nechtík lekársky, Harmanček pravý, Šišák bajkalský, Tymián obyčajný, Mäta pieporná, Levanduľa lekárska, grepovej extrakt , Echinacea purpurová, Citrónový extrakt, Repík lekársky, Rozmarín lekársky, Stavikrv hadí koreň, Ginkgo biloba, Čierne ríbezle, Pagaštan konský

Unikátna kombinácia bylín pomáha pri bolestiach kĺbov, chrbtice či ischiatických ťažkostiach. Prináša tiež úľavu pri natiahnutí svalu.

Zároveň skvele funguje ako prevencia, pretože pri aplikácii pred športom svaly prehreje a pripraví na záťaž. Konská mast® podporuje celkovú regeneráciu pohybového aparátu.

Znižuje pocit ťažkých nôh a unaveného svalstva. Bylinná kombinácia obsiahnutá v Konské masti® pôsobí tiež na cievny systém; zvyšuje žilový odtok a elasticitu cievnych stien.

 

Bylinný hřejivý gel, proti bolestem kloubů, svalů, šlach a páteře. Obsahuje 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů, které pomáhají při potížích spojených s artritidou, revmatickými stavy, záněty šlach, otoky kloubů a při ischiatických obtížích.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová