Neostrata Skin Activ balíček 2+1 denní omlazující péče

PDK 80098
Výrobca NEOSTRATA
Stav nedostupné
TENTO TOVAR JE DLHODOBO NEDOSTUPNÝ

Balíček obsahuje

  • Neostrata Skin Active Matrix Support SPF 30
  • a Neostrata Active Intensive Eye Therapy.
  • Navyše získate Neostrata Antioxidant Defense Sérum.

ZNAČKA NEOSTRATA®

NeoStrata® je vysoko účinná funkčné kozmetika. Pri pravidelnom používaní možno pozorovať viditeľnú zmenu vzhľadu a kvality rôznych typov pleti. Značka je doporučovaná a vysoko cenená odborníkmi na celom svete.

 V ústrety zdravej a žiarivej pleti

 Našim cieľom je Vaša zdravá, rozžiarená a mladistvo vyzerajúcu pleť. Preto sú naše produkty k dostaniu hlavne u lekárov - špecialistov, aby bola zaistená dôkladná analýza stavu pleti, anamnéza a tak navrhnutý aj ideálny komplex ošetrenie pleti vrátane produktov na domáce použitie.

 Overená účinnosť, patentované postupy a inovácie

 Tvorcovia kozmetických prípravkov NeoStrata®, Dr. Van Scott a Dr. Yu, sú medzinárodne uznávanými vizionári a lídrami v oblasti kozmetickej dermatológie. Sú tvorcovia a držiteľmi patentu na prvý peeling kyselinou glykolovou. Objavili omladzujúci silu Alfa Hydroxy kyselín (AHA), Poly Hydroxy kyselín (PHA), bionických PHA kyselín a ACET-Aminocukor, revolúciu v ošetrovaní pleti preto starnutia. Sú nositeľmi najprestížnejších ocenení v odbore. Usilujú o neustály pokrok a vedecké inovácie. Posledným z ich počinov je objav komplexu Aminofil®, nové technológie k redukcii hlbokých vrások. Produkty NeoStrata® sú vyrábané na základe patentovaných postupov. Majú dokázané účinky u širokej škály typov pleti. Pomáhajú riešiť aj závažnejšie kožné problémy, ako sú napríklad: starnutie vplyvom slnečného žiarenia, rosacea, melazma, hyperpigmentácia, extrémne suchá pleť a akné

ZÁKLADNÉ ZLOŽKY A TECHNOLÓGIE

ALFA hydroxy kyseliny (AHA)

  • kyselina glykolová

je prírodný zložkou cukrovej trstiny a silnou Alfa Hydroxy kyselinou (AHA). Spôsobuje olupovanie kože zrýchlením obnovy buniek. Vyrovnáva nerovnomerné pigmentácie, zmenšuje veľkosť pórov a pomáha vyhladiť jemné linky a vrásky. V oblasti dermis zvyšuje syntézu glykozaminoglykánov (GAG) a kolagénových vlákien. Naše produkty s kyselinou glykolovou poskytujú optimálnu účinnosť pri ideálnych hodnotách pH a koncentráciu. Amfoterické komplexy sú navrhnuté tak, aby minimalizovali začervenanie a možno podráždenie.

  • kyselina citrónová

sa prirodzene vyskytuje v citrusových plodoch, je silnou Alfa / Beta Hydroxy kyselinou (A / BHA), ktorá má antioxidačné a preventívne korektívny účinkami proti starnutiu, pomáha zvrátiť známky poškodenia pleti slnkom a solárne elastóza. Je často používaná ako posilňujúci zložka zameriavajúce sa na konkrétne kožné problémy.

  • kyselina mandľová

sa prirodzene vyskytuje v mandliach, je lipofilný a ľahko absorbovaná mastnou pleťou. Je teda zvlášť účinná proti starnutiu u mastného typu pleti. Má prirodzené antibakteriálne účinky a znižuje mastenie pleti postupne, bez presušeniu.

POLY hydroxy kyseliny (PHA) A bionického PHA

  • Glukonolaktón

jedna z kyselín skupiny Poly Hydroxy kyselín (PHA) pôsobí proti starnutiu pleti bez známok podráždenia, a to aj u pacientov s veľmi citlivou pleťou, diagnostikovanou rozaceou (rosacea) alebo po dermo-kozmetických zákrokoch. Ako antioxidant spomaľuje elastázy, a tým prispieva k zachovaniu zdravého tkaniva a udržuje mladistvú pružnosť pleti. Glukonolaktón posilňuje funkciu kožnej bariéry, a postupne tak znižuje citlivosť na dráždivé látky a sčervenanie kože. Nezvyšuje citlivosť na slnečné žiarenie.

  • kyselina laktobionová

Patentovaná nedráždivá Bionic Poly Hydroxy kyselina (PHA) získaná z mliečneho cukru pomáha zabrániť a zvrátiť starnutie pleti, vrátane vyhladenie jemných liniek a vrások, nerovnomerné pigmentácie, rozšírených pórov a nerovností pleti. Je to silný antioxidantpoužívaný na zabránenie oxidatívnemu poškodeniu pri transplantácii orgánov. Laktobionová kyselina podporuje pevnosť pleti pomocou potlačenie enzýmu MMP zodpovedného za degradáciu kolagénu a následnému vzniku vrások. Je to prírodná zvlhčovadlo, viaže vodu a vytvára hydratačnú bariéru na koži.

  • kyselina maltobionová

Bionic Poly Hydroxy kyselina (PHA), získaná z kukuričného cukru, je silným humektantem - viaže vodu. a preto poskytuje pleti dokonalú hydratáciu. Pôsobí ako antioxidant a zabraňuje tvorbe voľných radikálov. Inhibuje tvorbu MMP, bráni odbúravaniu bielkovín a chráni kožné matrix. Pôsobí proti starnutiu pleti, znižuje jeho vizuálne príznaky. Nedráždi, nezvyšuje citlivosť pleti ani okolo očí.

ACET-Aminocukor A AMINO-KYSELINY

NeoGlucosamine ™

je patentovaným ACET-Aminocukor. Napomáha obnovenie kožných buniek a pôsobí exfoliačný. Vyhladzuje jemné linky a vrásky, olupuje hyperpigmentované škvrny, pomáha redukovať výskyt hormonálneho akné. Je stavebným kameňom kyseliny hyalurónovej, tj. Prírodného plniva kože. Podporuje mladistvý vzhľad pokožky, vyhladenie liniek a vrások zvnútra. Vytvára pevnejší a vypnutý vzhľad pleti.

Aminofil®

Revolučná patentovaná amino-kyselina, ktorá pomáha pleti udržiavať prirodzenú hutnosť a vyhladzuje aj hlbšie vrásky, ako napríklad periokulárny vrásky, Glabela, nasolabiální ryhy a periorálna vrásky.

retinolu

SabiWhite ™

Štandardizovaný práškový extrakt z koreňov Curcuma

Balíček obsahuje Neostrata Skin Active Matrix Support SPF 30 a Neostrata Active Intensive Eye Therapy. Navíc získáte Neostrata Antioxidant Defense Sérum.

Balíček obsahuje Neostrata Skin Active Matrix Support SPF 30 a Neostrata Active Intensive Eye Therapy. Navíc získáte Neostrata Antioxidant Defense Sérum.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová