Ive InkontinStop tob.60

Zľava
PDK 8594059730961
Výrobca SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
27,19 € 19,49 €

Ive je doplnok stravy, ktorý bol vyvinutý pre ženy v menopauze a postmenopauze.

  • Takzvaný prechod a obdobie po ňom prináša ženám okrem iného aj problémy s nechceným únikom moču.

Ive predstavuje nehormonálny prípravok určený na užívanie pri nechcenom úniku moču (inkontinencii). Nezávisle na veku ovplyvňujú úniky moču 15-30% žien vo všetkých oblastiach svojho života, a to či už fyzicky, sociálne a psychicky, alebo aj v sexe, doma aj v zamestnaní.

Zničenej ženy sa vzdávajú mnohého zo svojho bežného životného štýlu a dochádza tak k zrejmému poškodeniu ich sociálnych väzieb, partnerských a sexuálnych vzťahov, zamestnateľnosť a celkovej spokojnosti. Tiež starosť o domácnosť, odpočinok a záujmové aktivity sú čiastočne ovplyvnené a ženy potýkajúce sa s nechceným únikom moču novo organizujú svoj život podľa rozmiestnenia toaliet s dôsledným vyhýbaním sa eventuálnym nepríjemným situáciám.

Ive ocenia všetky ženy, ktoré prechádza obdobím hormonálnych zmien, po pôrode a ďalšie, ktoré nechcený únik moču trápi alebo sa s týmto problémom niekedy stretli a zároveň nemôžu napríklad užívať hormonálne prípravky.

Hlavné účinnú zložku prípravku Ive tvoria InkontinStop system:

Ide o zmes špeciálne upravovaných izoflavónov z vňate ďateliny lúčnej (Trifolium pratense L.) a sóje (Glycine max), lignanov zo semien ľanu siateho (Linum usitatissimum L.) a flavonolignanov zo semien pestreca mariánskeho (Silybum marianum Gaertn.)

Jednotlivé zložky Ive:

  • Pomáhajú pri problémoch s nechceným únikom moču.
  • Pomáhajú obmedzovať únik moču pri prirodzených zmenách na močovom ústrojenstve.
  • Podporujú správnu činnosť močového mechúra.

Zloženie v 1 kapsule Ive:

Suchý extrakt z vňate ďateliny lúčnej 90 mg, suchý extrakt z plodov sóje 75 mg, suchý extrakt zo semien ľanu siateho 40 mg, Microzome flavonolignanový komplex (extrakt zo semien pestreca mariánskeho, lecitín, skvalén, amarantový olej a vláknina) 175 mg, inulín, stearan horečnatý, želatína (kapsula), oxid titaničitý.

Nechcený únik moču (inkontinencia):

Príčiny nechceného úniku moču a neschopnosti moč udržať môžu byť rôzneho druhu - môže ich vyvolať stres, infekcie močových ciest, ťažký pôrod, dlhodobo náročná fyzická práca a iné.

Medzi hlavné príčiny nechceného úniku patria: ochabnutie panvových svalov pôrod hormonálne zmeny v organizme v období klimaktéria niektoré ochorenia (napríklad po mŕtvici, pri cukrovke, po úrazoch alebo pri nadmernej obezite) iné príčiny (poškodenie nervového systému, užívanie niektorých liekov, zápcha alebo infekcia)

Dávkovanie: 1 tableta Ive denne.

  • Účinok prípravku Ive nastupuje pozvoľna po dvoch až troch týždňoch pravidelného užívania.
  • Odporúčame však užívať dva až tri mesiace.
  • Účinky lieku Ive pretrvávajú asi dva týždne po vysadení.
  • Prípravok Ive je šetrný a bezpečný pre ženský organizmus.

Pre podporu účinkov prípravku Ive je doporučované upravenie životosprávy a pravidelné cvičenie zamerané na kritické partie.

Upozornenie:

Ak sa stretnete s nechceným únikom moču, vždy je vhodné poradiť sa s lekárom! Prípravok Ive nahrádza ošetrenie lekárom a im odporúčanú liečbu.

Nie je určené pre dospievajúce dievčatá a ako náhrada pestrej stravy.

V súlade so všeobecnou lekárskou praxou by mal o podávaní lieku Ive tehotným a dojčiacim ženám rozhodnúť vždy lekár.

  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

 

Ive je doplněk stravy, který byl vyvinut pro ženy v menopauze a postmenopauze. Takzvaný přechod a období po něm přináší ženám mimo jiné i problémy s nechtěným únikem moči.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová