APO-Lactobacillus 10+ cps.30

PDK 8594158130181
Výrobca BIOTICOM
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
7,52 €

PROFARMA-PRODUKT Apo-Lactobacillus 10+ 30 kapsúl

Predstavujeme kombináciu 10 probiotických kmeňov v počte 12 miliárd mikroorganizmov v jednej kapsule, doplnených o 100 mg extraktu z brusníc CranRich.

  • Prednosti tohto riešenia spočívajú nielen v kombinácii probiotických kmeňov a extraktu z brusníc, ale aj v prítomnosti pridaných fruktooligosacharidov, ktoré sú živnou pôdou pre probiotické baktérie.

Zloženie:

1 kapsula obsahuje Lactobacillus (Lactobacillus casei (28%), Lactobacillus rhamnosus (20%), Lactobacillus acidophilus (15%), Lactobacillus plantarum (10%), Bifidobacterium breve (10%), Lactococcus lactis ssp. Lactis (5% ), Streptococcus thermophillus (5%) Bifidobacterium longum (3%), Bifidobacterium bifidum (2%), Lactobacillus fermentum (2%)), Vaccinum macrocarpon - brusnicový extrakt (100 mg), fruktooligosacharidy, stearan horečnatý, kyselina askorbová (vitamín C ).

  • Kapsula je zložená so želatíny rastlinného pôvodu a vody.


Dávkovanie: 1 kapsula 1x denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Upozornenie: Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu do teploty 25 ° C. Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na blistri a spodnej strane škatuľky.

Balenie: 30 kapsúl
Hmotnosť kapsúl: 18 g (30 kapsúl po 0,6 g)
Upozornenie: Doplnok stravy

 

 

Doplněk stravy je složen z 10 probiotických kmenů (12 miliard v jedné kapsli) a extraktu z brusinek. Slouží k obnově přirozené mikroflóry a pro podporu imunity.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová