Multivitamin Centrum SILVER 100+30tbl

PDK 8595060903351
Výrobca WYETH
Informácie Doplnok stravy
Stav nedostupné
TENTO TOVAR JE DLHODOBO NEDOSTUPNÝ

Vedecky zdokonalený multivitamín ponúka najucelenejšiu škálu vitamínov a minerálov a navyše esenciálne mikroprvky a luteín, s ohľadom na ich potrebu vekom sa meniace.

  • Kompletný multivitamín s minerálmi, stopovými prvkami a luteínom
  • Pre podporu vitality, imunity, zdravie očí a kostí
  • špeciálne pre osoby nad 50 rokov.

Doplnok stravy

  • Kompletné od A až po Železo.
  • Je vhodný aj pre osoby citlivé na lepok a pre diabetikov.
  • Centrum Silver je špeciálne navrhnuté tak, aby uspokojilo Vaše nároky na výživu a tým pádom aj Vaše zdravie, ak je vám 50 a viac rokov.

S postupujúcim vekom sa Vaše výživové potreby mení a to z mnohých dôvodov. Napriek tomu, že starší ľudia často potrebujú menší kalorický príjem, potreba vitamínov, minerálov a stopových prvkov je rovnaká alebo zvýšená. Dochádza k zmene metabolizmu, klesá vstrebávanie niektorých živín a tiež schopnosť organizmu sa prispôsobiť.

A navyše, v novom multivitamínu Centrum Silver sú jednotlivé živiny skombinované tak, aby Vám prinášali škálu zdravotných výhod, akými sú vitalita, imunita, zdravie očí a zdravie kostí, ktoré sú kľúčové pre ľudí starších ako 50 rokov.

  • Každodenné užívanie mulvititaminu Centrum Silver s Multi-Efektom prispieva k všeobecnému zdraviu, pocitu pohody a podporuje správnu funkciu tela po celý rok.

Doplněk stravy pro dospělé nad 50 let. Zdokonalené složení pro každodenní celkové zdraví a pohodu. Centrum nabízí kompletní řadu vitaminů, důležitých minerálů a navíc nezbytné stopové prvky. Kompletní od A až po Železo. Bez lepku. Bez cukrů.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová