ACUTIL CPS.60

PDK 9003569000291
Výrobca EFAMOL
Informácie Doplnok stravy
Stav nedostupné
TENTO TOVAR JE DLHODOBO NEDOSTUPNÝ

O ACUTILU

  • Máte náročné zamestnanie a musíte zvládať viac úloh naraz?
  • Cítite, že denne musíte riešiť veľa činností, pamätať si rôzne veci a myslieť na to, aby ste všetko zvládli?
  • Začínate si uvedomovať dôležitosť fungovania svojho mozgu aj s ohľadom na budúcnosť?

Doprajte mu výživu a skvelú starostlivosť už teraz a sami spoznáte, ako cenným a jedinečným vkladom sa stane tento počin pre budúcnosť jeho správneho fungovania.
 
To najmenšie, čo pre neho možno urobiť už teraz, spočíva v pravidelnom užívaní doplnku stravy Acutil.
 
Acutil je jedinečný prípravok s unikátnym zložením. Podporuje činnosť mozgu a pritom pomáha jeho funkciu a výkonu. Zaisťuje nielen podporu pamäte a koncentrácie, ale pozitívny efekt prináša najmä z dlhodobého hľadiska.

 Základné informácie o Acutilu
Pre podporu pamäte a koncentrácie. Unikátna kombinácia omega-3 nenasýtených mastných kyselín, výťažku z Ginkgo biloba, fosfatidylserínu a vitamínov.

Acutil je doplnok stravy obsahujúci nielen omega-3 nenasýtené mastné kyseliny, ale aj výťažok z Ginkgo biloba, fosfatidylserín, kyselinu listovú a vitamíny E a B12.


Omega-3 nenasýtené mastné kyseliny DHA aj EPA sú súčasťou bunkových membrán nervových buniek, teda neurónov, ktoré sú nevyhnutné na prenos informácií v mozgu. DHA prispieva k udržaniu normálnej činnosti mozgu. Množstvo DHA v jednej kapsule Acutilu (250 mg) je dostatočné na dosiahnutie priaznivého účinku.
 

Vitamín B12 prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, podporuje metabolizmus homocysteínu a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. .
Kyselina listová prispieva k správnej funkcii psychiky a podobne ako vitamín B12 pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania.
 

Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Ten vedie k tvorbe voľných kyslíkových radikálov, ktoré môžu spôsobiť oxidačný stres.
 

Zložky štandardizovaného extraktu Ginkgo biloba (min. 24% flavonoidov, min. 6% terpenoidov) prispievajú k správnemu prekrveniu mozgu.
 

Fosfatidylserín je zložkou bunkových membrán nervové a mozgového tkaniva.
 
Acutil pôsobí dlhodobo.

Doplnok stravy. K dostaniu v lekárni bez lekárskeho predpisu.

Dávkovanie

  • 1-2 kapsule denne s jedlom alebo nápojom. Vhodné je dlhodobé užívanie.

1. DÔVOD pre Acutil
Je aj pre vás Manažéri, študenti, úradníci, vyučujúci, seniori, lektori, administratívni pracovníci, lekári, advokáti, asistenti, personalisti, krížovkárov, piloti, plánovači, lekárnici, editori, pokladničné, štatistici, procesné inžinieri, Supervízori, vodiči, konzultanti, obchodní zástupcovia, právnici a všetci, ktorí chcú podporiť svoj mozog ocenia účinky doplnku stravy Acutil.
 
2. DÔVOD pre Acutil
Podporuje pamäť a koncentráciu
Doplnok stravy Acutil podporuje činnosť mozgu a pritom pomáha jeho prirodzené funkciu a výkonu. Zaisťuje nielen podporu pamäte a koncentrácie, ale pozitívny efekt prináša najmä z dlhodobého hľadiska.
 
3. DÔVOD pre Acutil
Obsahuje nielen cenné omega-3 mastné kyseliny
Omega-3 mastné kyseliny sú dôležité po celý život. Pozitívne pôsobí na centrálny nervový systém aj prirodzené deje v mozgu. Nemenej dôležité sú ďalšie zložky doplnku stravy Acutil - vitamín B12 spoločne s kyselinou listovou normalizujú hladinu homocysteínu. Ginkgo biloba prispieva k správnemu prekrveniu mozgu. Fosfatidylserín je dôležitou zložkou bunkových membrán mozgového tkaniva.
 
4. DÔVOD pre Acutil
GINKGO BILOBA
Doplnok stravy Acutil obsahuje v jednej kapsule 60 mg štandardizovaného výťažku z listov Ginkgo biloba, ktorý prispieva k správnemu prekrveniu a normálnej činnosti mozgu, vrátane jeho kognitívnych funkcií (pamäť, pozornosť, porozumenie informáciám a i.)
 
5. DÔVOD pre Acutil
Jednoducho a výhodne
Doplnok stravy Acutil môžete zakúpiť v lekárňach i jednoducho online, trebárs na www.pilulka.cz.
 
6. DÔVOD pre Acutil
Hrajte, lúštite a lámte si hlavu
Tajničky, hádanky, rébusy a mnoho ďalšieho - to všetko si pre vás pripravil Acutil. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ACUTIL®. Paměť a koncentrace. Doplněk stravy obsahující omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA a EPA, výtažek z Ginkgo biloba, fosfatidylserin, kyselinu listovou a vitamíny E a B12.

Odborný garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová