Centrum SILVER s Multi-Efektem tbl.100

Zľava Darček
PDK 9120036090439
Výrobca WYETH
Informácie Doplnok stravy
Stav skladom
Počet
26,79 € 15,99 €
Obrázek Centrum SILVER s Multi-Efektem tbl.100
Obrázek Centrum SILVER s Multi-Efektem tbl.100

AKCIA 1+1

PRI KÚPE DOPLNKU STRAVY CENTRUM AZ S MULTI-EFEKTEM  TBL. 100 A CENTRUM SILVER S MULTI-EFEKTEM TBL. 100 NAVYŠE ZÍSKATE DOPLNOK STRAVY CENTRUM PRO MUŽE 50+ TBL. 30  ZA 0,01 € VČ. DPH.

  •          akcia platí do vypredania zásob
  •          expirácia Centrum Pro Muže 50+ tbl. 30 je 08/2018

Vedecky zdokonalený multivitamín ponúka najucelenejšiu škálu vitamínov a minerálov a navyše esenciálne mikroprvky a luteín, s ohľadom na ich potrebu vekom sa meniace.

  • Kompletné od A až po Železo.
  • Je vhodný aj pre osoby citlivé na lepok a pre diabetikov.

Centrum Silver je špeciálne navrhnuté tak, aby uspokojilo Vaše nároky na výživu a tým pádom aj Vaše zdravie, ak je vám 50 a viac rokov.

S postupujúcim vekom sa Vaše výživové potreby mení a to z mnohých dôvodov. Napriek tomu, že starší ľudia často potrebujú menší kalorický príjem, potreba vitamínov, minerálov a stopových prvkov je rovnaká alebo zvýšená. Dochádza k zmene metabolizmu, klesá vstrebávanie niektorých živín a tiež schopnosť organizmu sa prispôsobiť.

A navyše, v novom multivitamínu Centrum Silver sú jednotlivé živiny skombinované tak, aby Vám prinášali škálu zdravotných výhod, akými sú vitalita, imunita, zdravie očí a zdravie kostí, ktoré sú kľúčové pre ľudí starších ako 50 rokov.

  • Každodenné užívanie mulvititaminu Centrum Silver s Multi-Efektom prispieva k všeobecnému zdraviu, pocitu pohody a podporuje správnu funkciu tela po celý rok.

Vědecky zdokonalený multivitamín nabízí nejucelenější škálu vitamínů a minerálů a navíc esenciální mikroprvky a lutein, s ohledem na jejich potřebu věkem se měnící. Kompletní od A až po Železo. Je vhodný i pro osoby citlivé na lepek a pro diabetiky.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Michaela Šašurová